Category Archives: Elazığ

Elazığ

Elazığ’da eskiden karasal iklim hakimdi. Fakat yapılan barajların doğaya etkisi ile kent ılıman iklime geçmiştir. Yapay olan bu değişim sayesinde ekolojik yaşam dengesi bozulmuştur. Elazığ uçak bileti bölgeye giden askerler tarafından çok fazla tercih edilmekte olup kente iş için gelenler de bu bileti satın almaktadır.

Bir cevap yazın

Ankara Elazığ Uçak Bileti

Teknoloji hayatın her alanına bu derece girmişken turizm sektörü de bunun dışında kalamadı. e-ticaret gelişti, internet acentacılığı hayatımıza girdi. Biz de A sınıfı bir acenta olarak internet acentacılığı yapmaya başladık. Ofislerden uçak bileti satılan günler neredeyse bitti. Servis bedellerini düşürerek size ucuz uçak bileti sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Ankara’dan Elazığ’a hava yolunu kullanarak gitmek isteyen misafirler… Read More »

İstanbul Elazığ Uçak Bileti

Hayatın renklerini görmeden gün boyu koşturduğumuz bu günlerde her şey parmaklarımızın ucundaki teknolojiye kalmış, hatta teslim olmuş durumda. Ofislerimizden bilet sattığımız günler neredeyse mazi olmak üzere. İnternet acentacılığı denen şey aldı başını gitti. Biz de çağın bu koşullarına ayak uydurduk. Servis bedellerimizi çok düşük tutarak size ekonomik bilet sağlamayı amaç edindik. Eskilerin deyimiyle “sürümden kazanma”… Read More »

Elazığ Havalimanı

Elazığ Havalimanı Hakkında Şehir merkezine 12 km uzaklıkta Diyarbakı karayolu üzerinde yer alan Elazığ Havalimanı 1938 yılında yapılmaya başlandı. 1942 senesinde ise bitirilerek hizmete açıldı. Askeri havalimanı olarak kullanılan tesis 1960 yılında sivil kullanıma da açıldı. 1960 yılında DHMİ Genel Müdürlüğüne devredilen tesis 1960 yılından bu yana çok farklı zamanlarda onarım geçirmiş ayrıca ek ilave binalar yapılmıştır.… Read More »