Ankara Elazığ Uçak Bileti

By | 02 Şubat 2016
ankara elazığ uçak bileti

Ankara Elazığ ucuz uçak bileti : web sitemiz üzerinden ucuz fiyatlı Ankara Elazığ uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Teknoloji hayatın her alanına bu derece girmişken turizm sektörü de bunun dışında kalamadı. e-ticaret gelişti, internet acentacılığı hayatımıza girdi. Biz de A sınıfı bir acenta olarak internet acentacılığı yapmaya başladık. Ofislerden uçak bileti satılan günler neredeyse bitti. Servis bedellerini düşürerek size ucuz uçak bileti sağlamak amacıyla çalışıyoruz.

Ankara’dan Elazığ’a hava yolunu kullanarak gitmek isteyen misafirler Esenboğa Havalimanı’ndan yolculuklarına başlayacaklar..

Ankara Elazığ arası uçuş süresi yaklaşık 1 saattir. Kuş uçuşu uzaklık ise  420 kilometredir. Hafta içi en az bir uçuş yapılır. Hafta sonlarında ise en az iki uçuş vardır.

Elazığ Havalimanı şehrin merkezine 24 Kilometre uzaklıkta olup Sivas, Erzurum yolu üzerinde Iğdır kavşağına yakındır. Bu havaalanında transferleri HAVAŞ gerçekleştirir. Şehrin içine ayrıca komşu illere çok ucuz fiyatlı transfer yapılmaktadır. Elazığ şehrinde merkeze en az mesafede olan ilçe Sivrice ilçesidir. Şehrin merkezine en uzak mesafede olan ilçe de Arıcak’dır.

TRANSFER YAPILAN ELAZIĞ İLÇELERİ

Ağın, Keban, Alacakaya, Karakoçan, Sivrice, Merkez, Kovancılar, Baskil, Maden, Arıcak, Palu

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adresi : 23000 , Yazıkonak
Telefon: +90-424-255-1410

Elazığ için 5 günlük tahmini hava durumu
ELAZIĞ

PromosyonlU ve kampanyalı uçak biletlerinden istifade etmek isteyenler aradıklarını burada bulacaklardır. Elazığ uçak bileti fiyatlarımız her zaman ucuz ve ekonomiktir. Farkımız fiyatımız diyerek çıktığımız bu yolda İstanbul – Elazığ uçuşlarına da oldukça fazla indirim yapıyoruz.

ANKARA ELAZIĞ ARASI UÇAN FİRMALAR

Elazığ Havalimanı’nın Haritadaki Yeri

Bir cevap yazın