İstanbul Erzincan Uçak Bileti

By | 20 Aralık 2015

Web sitemiz üzerinden ucuz İstanbul Erzincan uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Erzincan’a genellikle askeri görevlerini yerine getirme amaçlı giden sevgili yolcularımız şirketlerin askerlere sağladığı özel indirimlerden faydalanabilirler. Erzincan üzerinden birliklerine dağılan askerler bu ilimizin merkez olmasından dolayı bu uçak biletine çok fazla rağbet gösterirler. Günümüzde yaşanan dijital devrim sayesinde biz de bu indirimleri Erzincan’a gidecek olan yolcularımıza sunmaktayız. Üstelik bu bölge için servis bedellerimiz sıfır oldu. Yani bu hizmeti kar amacı gütmeden vermekteyiz.

İstanbul’dan Erzincan’a gitmek için misafirlerimiz dünya başkenti İstanbul’dan iki hava alanını kullanarak Erzincan’a uçmak durumunda. Bunlardan birisi bir Avrupa görüntüsü sergileyen Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen’dir, diğeri ise yıllar içinde kendisini sürekli yenileyen Atatürk Havalimanı’dır.

İstanbul Erzincan arası uçuş süresi afaki olarak 1 saat 55 dakikadır. Kuş uçuşu mesafe ise  810 kilometredir. Haftanın her günüen az iki uçuş yapılan Erzincan’da havalimanı transfer işlerini HAVAŞ organize etmektedir.

Erzincan Havalimanı şehir merkezinin 28 Kilometre güney doğusunda yer alıp Erzurum, Malatya yolu üzerinde bulunur. Bu hava limanında hem şehir içindeki ilçelere hem de komşu şehirlerin yakın olan bütün beldelerine çok ucuz fiyat ile havalimanı transferi yapılır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Havaş yetkili ve tektir.

Erzincan il merkezine en yakın bulunan ilçemiz Üzümlü’dür. İl merkezine en uzak olan ilçe ise Kemaliye’dir.

TRANSFER YAPILAN ERZİNCAN İLÇELERİ

Çayırlı, Üzümlü, Kemah, İliç, Merkez, Kemaliye, Otlukbeli, Tercan, Refahiye

ERZİNCAN HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres: Bayrak bölgesi 24036 Yoğurtlu – Erzincan
Kodu: ERC
Telefon Numarası : +90 446 226 21 06
Faks: Numarası :  +90 446 226 21 05

Erzincan için 5 günlük tahmini hava durumu
ERZİNCAN

Kampanyalardan faydalanmak için bizlerden haber bekleyin! Bu site üzerinde size çok farklı sürprizler sunacağız. Erzincan uçak bileti hemen hemen her acenteden, web sitesinden alınabilir. Ama biz fiyatları çok uygun tuttuk ve farkımızı bu şekilde ortaya koyduk. İstanbul – Erzincan uçak seferleri eksiksiz olarak ucuz fiyatlı olacak. Şu anda bile test edebilirsiniz!

İSTANBUL ERZİNCAN ARASI UÇAN FİRMALAR

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=sxbajKGDXu0″]

Bir cevap yazın