Category Archives: Erzurum

Erzurum

Erzurum’un asıl geçim kaynağını tarım ile hayvancılık sektörü oluşturur. Son yıllarda ise kış turizmi Palandöken’de başladığı için ekonomik olarak güçlenmiştir. Fazlasıyla soğuk olduğu için sanayisi gelişmemiş olmasına rağmen ekonomik olarak zengin bir şehirdir.

Oltu taşından yapılan tespihi dünya çapında meşhurdur. Cağ Kebabı ise “yemeden gidilmez” denecek kadar güzeldir. Barışın sembolü, UNESCO ödüllü Hemşin ise duvarlarında mekanı ziyaret eden yüzlerce dünya çapında siyaset, sanat ve spor çevresinden ünlülerin resimleri ile süslenmiş muhteşem bir mekandır. 12 Eylül öncesinde sağcıların ve solcuların birbirlerine zor kullanmadan tartışabildikleri tek mekanmış Hemşin.

Erzurum uçak bileti yaz kış satılan rağbet gören bir bilettir. Ama buna rağmen ucuz bulmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

İzmir Erzurum Uçak Bileti

My Acenta bilet fiyatları ile uçma ayrıcalığına siz de kavuşun. Uçak bileti fiyatlarımız sürekli güncel, sürekli uygun, sürekli ucuz.  Senelerin verdiği tecrübe ile resmi acentanız olmak, sunduğumuz imkanlardan yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun. Büyük şirketlere özel paketlerimizden faydalanın. İzmir’den Erzurum’a uçak ile yani hava yolu ile gidecekler Adnan Menderes Havalimanı (ADB) tesisinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu yolculuk Erzurum Havalimanı (ERZ)’e varınca… Read More »

Ankara Erzurum Uçak Bileti

Size fantastik fiyatları sunduğumuz için çok mutluyuz. Uçak bileti alırken farklı sitelerde çok farklı fiyatlar görüyorsunuz. Biz de bu rekabet ortamında daha ekonomik bilet bulmanız adına bazı fedakarlıklar yaptık. Ekonomik fiyatlarımızı görmek istiyorsanız aramanızı şimdi yapabilirsiniz! Ankara’dan Erzurum’a uçmak isteyen sevgili yolcu adayları Esenboğa Havalimanı (ESB) ile check-in yapıp başlayacakları yolculuklarını Erzurum Havalimanı (ERZ)’de tamamlayacaklardır. Uçuş süresi 1 saat 15 dakika,… Read More »

Erzurum Havalimanı

TESİS TARİHİ Bu tesis 1947 senesinde şehrin merkezine sadece 8.5 kilometre uzaklıkta ve batı tarafında kurulmuştur. Terminal olarak kullanılan bina ile uçuşların organize edildiği kule bu tarihte hizmet vermeye başlamıştır. Erzurum Havalimanı’nda halen kullanımda olan pisti ve bütün tesis alt yapısını ise 1966 senesinde tamamlamıştır. Bir dönem Sivil – Askeri kategorisi ile hizmette olan tesis şehrin… Read More »