İzmir Erzurum Uçak Bileti

izmir erzurum uçak bileti

İzmir Erzurum uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor, ucuz fiyatlar ile Erzurum’a kampanyalı uçak bileti ile uçun!

My Acenta bilet fiyatları ile uçma ayrıcalığına siz de kavuşun. Uçak bileti fiyatlarımız sürekli güncel, sürekli uygun, sürekli ucuz.  Senelerin verdiği tecrübe ile resmi acentanız olmak, sunduğumuz imkanlardan yararlanmak istiyorsanız lütfen bizimle irtibat kurun. Büyük şirketlere özel paketlerimizden faydalanın.

İzmir’den Erzurum’a uçak ile yani hava yolu ile gidecekler Adnan Menderes Havalimanı (ADB) tesisinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu yolculuk Erzurum Havalimanı (ERZ)’e varınca tamamlanacak, acenta servisimiz havalimanını terkedene kadar devam edecektir.

İzmir Erzurum arası 1 saat 35 dakikalık bir yolculuk demek. Kuş uçuşu 540 kilometre uçulacak olan bu yolculuk, haftada en az 4 kez en fazla da 13 kez tekrarlanıyor. Yaz aylarında ise talebe göre bazen günde 3 defa bile bu güzergaha uçak kalkıyor. SunExpress en fazla sefer yapan firma.

HAVAŞ ,transfer ile şehrin bir çok yerine çok ucuz fiyatlarla yolcuları bırakıyor. Havalimanı merkeze 35 kilometre mesafede olup Sivas, Diyarbakır yolu üzerindedir.

Şehir merkezinin en yakınında ki ilçe Aziziye, en uzağında ki ilçe de Olur’dur.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Aziziye, Hınıs, Pazaryolu, Tekman, İspir, Karayazı, Narman, Köprüköy, Olur, Karaçoban, Palandöken, Oltu, Pasinler, Horasan, Şenkaya, Çat, Tortum, Uzundere, Aşkale, Yakutiye

HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres: 25060 DHL
Telefon : +90 442-327-28-35

Sitemiz aracılığıyla İzmir Erzurum uçak bileti almayı düşünenler izmir için de ucuz uçak bileti alma ayrıcalığını yaşayacaklardır.

SEFER YAPAN FİRMALAR

SunExpress
BoraJet
Pegasus

-

Bir cevap yazın