Category Archives: Giresun

Giresun

Giresun dendiğinde aklımıza ilk gelen fındık olur. Ama Karadeniz Bölgesi’nde bulunan bu şehirden kirazın dünyaya yayıldığı söylenir, hatta bunun doğruluğu bile bazı araştırmacılar tarafından kabul görür. Karadeniz kıyısında bulunan Giresun doğusundan batısına yemyeşildir. Trabzon ile komşudur. Diğer komşuları ise Erzincan, Gümüşhane, Sivas ile Ordu’dur. Karadeniz turu yapacak olanlar turlarına Giresun ile başlamayı düşünüyorlarsa akıllarında bulunsun. Giresun uçak bileti web sitemizde çok ucuz fiyatlar ile bulunabiliyor.

Bir cevap yazın

İstanbul Giresun Uçak Bileti

Giresun’a çok ucuz fiyatllar ile siz de uçak bileti almak için aramanızı lütfen sistemimizden tarih aralığı seçerek yapın. İstanbul Giresun uçuş süresi yaklaşık  50 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 620 Km’dir.  Her gün en az 3 uçuş yapılmaktadır. Ordu Giresun Havalimanı Giresun Merkezin 25 Km batısında,  Trabzon sahil yolu üzerindedir. Giresun ilinin bütün ilçelerine havaalanı transferler çok uygun… Read More »

Ordu Giresun Havalimanı

Ordu Giresun Havalimanı, Gülyalı ilçesindedir. Bu ilçe Ordu iline bağlıdır. Sivil kategoride hizmet veren havaalanı 22 Mayıs 2015 tarihinde hizmet vermeye başlamıştır. Avrupa’da deniz üzerinde yapılan ilk havalimanı olması özelliği sayesinde Türkiye’nin gururu olmuştur. Yaklaşık 7.500 metre uzunluğu olan bir mendirek ile azgın Karadeniz dalgalarından korunmaktadır. Bu mendireğin yerden yüksekliği ise 5,5 metredir. Çok büyük, özel… Read More »