İstanbul Isparta Uçak Bileti

By | 21 Aralık 2015
istanbul ısparta ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Isparta uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Toplumun ekonomik ihtiyaçlarına saygı duyan bir fiyat ile sattığımız uçak biletleri için fiyat ayarlaması yaparken maksimum özeni gösteriyoruz.  Fazlasıyla ekonomik ve oldukça ucuz fiyatları gördüğünüzde şaşıracaksınız. Bu iddiamızı test edip görmek isterseniz Isparta uçak biletinizi lütfen hemen arayın.

İstanbul’dan Isparta’ya uçmak isteyenler için İstanbul’da seçenek olarak sadece iki adet havaalanı vardır. Bu limanların ilki Anadolu bölgesinde bulunan, ulaşım açısından sıkıntı yaşatabilecek olan Sabiha Gökçen Havalimanıdır. İkinci limanımız ise Atatürk Havalimanı’dır. Ulaşımda sıkıntı yaşamayacağınız bu limana metro dahil çok alternatifli yollar üzerinden gidilebilmektedir.

İstanbul Isparta arasındaki uçuşun zamanı ise 1 Saat 25 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise net 543 kilometredir. Günde bir ya da bundan daha çok uçuş yapılmaktadır ve bu sefere Türk firmalarından sadece bir kaçı çıkmaktadır.

Süleyman Demirel Havalimanı ise merkezin 62 kilometre kuzey batısında Burdur gölü yakınında bulunur ve Antalya, Afyonkarahisar yolu üzerinde yer alır. Bu havalimanından da Anadolu’nun bir çok havalimanı gibi ilçelerin tamamına transfer hizmeti HAVAŞ tarafından verilir.

Isparta şehir merkezine en yakın olan ilçe Gönen, en uzak olan ilçe de Yalvaç’dır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Eğirdir, Yenişarbademli, Atabey, Gelendost, Keçiborlu, Gönen, Merkez, Sütçüler, Senirkent, Şarkikaraağaç, Yalvaç, Aksu, Uluborlu

HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : DHMİ Süleyman Demirel Havalimanı, 32090 Isparta
Kodu : ISE
Telefon : +90 246 559 2008
Web : www.suleymandemirel.dhmi.gov.tr

Isparta için 5 günlük tahmini hava durumu
ISPARTA

Hazırladığımız bilet kampanyaları kapsamında kesinlikle Isparta uçak bileti de bulunur. İstanbul – Isparta  arası yapılan seferlerin neredeyse tamamında indirimli bilet satışımız vardır. Bu yüzden sürekli takip de olmanızda fayda var. Fırsat biletler ile sunacağımız fiyatları görmeden karar vermemeniz de fayda vardır.

İSTANBUL ISPARTA ARASI UÇAN FİRMALAR

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=AzjJNbuk4l0″]

Bir cevap yazın