İstanbul Adana Uçak Bileti

By | 06 Mayıs 2015
istanbul adana uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Adana uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Uygun fiyatllar bularak uçak biletinizi satın almak için internet üzerinde saatlerce fırsat aramanıza gerek yok.  Yukarıdaki aramalara tarihi girin ve gideceğiniz lokasyonları seçin, gerisini bize bırakın!

İstanbul’dan Adana’ya uçmak isteyen yolcu adayları ya Sabiha Gökçen Havalimanı ya da 1970’li yıllardaki adı Yeşilköy Havaalanı olarak hafızalarımızda yer eden, Türk filimlerinin değişmez sahnelerinin çekildiği Atatürk Havalimanı ile uçacak, gidecekleri istikamete bu limanlardan birisinden yola çıkacaklardır.

İstanbul Adana uçuş süresi normal şartlarda 1 saattir. Kuş uçuşu uzaklık ise yaklaşık 420 Km’dir. Günde minimum 29 uçuş yapılmaktadır. Yerli hava yolu firmalarının bir çoğu İstanbul – Adana uçuşunu yapmakta, bu merkeze sürekli yolcu taşımaktadır.

İstanbul’da HAVATAŞ iki havaalanına da çok uygun fiyatlar ile transfer yapmaktadır. Ayrıca şehir merkezinden Atatürk Havalimanına kadar giden metro bulunmaktadır. Marmaray sayesinde bu metro ile Atatürk Havalimanından Aksaray, Eminönü, Taksim, Levent, Sirkeci, Pendik hatta Kartal’a kadar raylı sistem ile ulaşılabilir.

Adana Şakirpaşa Havalimanı ise merkezin sadece 10 Km batısında olan Şakirpaşa semtinde, Isparta, Mersin yolu üzerindedir.  Bu limanda ise transferler çok uygun fiyatlar ileAdana ilinin dört bir tarafına HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

İstanbul Adana Uçak Biletiİstanbul Adana Uçak BiletiHAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BÖLGELER 

Karaisalı, Aladağ, Yüreğir, Çukurova, İmamoğlu, Feke, Kozan‎, Karataş, Pozantı‎, Sarıçam‎, Saimbeyli, Seyhan, Yumurtalık‎, Tufanbeyli, Ceyhan

ADANA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon : 0322 435 03 80
Faks : 0322 435 91 26
Adres : Şakir Paşa caddesi, Adana
Web : www.adanaairport.tr
E-mail : infoadana@dhmi.gov.tr

Adana için 5 günlük hava durumu tahmini
ADANA

Promosyonlu uçak bileti almak artık çok kolay. İstanbul – Adana uçuşlarını web sitemizden sürekli takip edin, karşınıza çıkan kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlar ile uçak biletinize hemen kavuşun!

İSTANBUL ADANA UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

 

3 thoughts on “İstanbul Adana Uçak Bileti

    1. admin Post author

      Hacer Hanım, tarih değişiklikleri Havayolu Firmasına göre farklı koşullarda olmaktadır. Bizi lütfen 0212-659-12-02 numaralı telefonumuzdan arayın. Arkadaşlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaklardır. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

    2. doğan özkuş

      Bildiğim kadarıyla promosyonlu biletlerde ne iptal ne de tarih değişikliği olmuyor. Normal biletlerde ise bir tarihi var. O tarihten önce oluyor sonra olmuyor gibi yani 🙂

Bir cevap yazın