İstanbul Antalya Uçak Bileti

By | 05 Mayıs 2015
istanbul antalya uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Antalya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Ucuz fiyatlar ile bilet satın almak için aramanızı lütfen hemen yapın.

İstanbul’dan Antalya’ya uçmak isteyenler Sabiha Gökçen Havalimanı ya da eski adıyla Yeşilköy Havaalanı olan Atatürk Havalimanı üzerinden uçacaklardır.

İstanbul Antalya uçuş süresi 1 Saat 15 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 500 Km’dir. Günde minimum 40 uçuş yapılmaktadır. Yaz aylarında bu rakam artmaktadır. Yerli havayolu firmalarının tamamı İstanbul – Antalya uçuşunu yapmaktadır.

İstanbul’da HAVATAŞ üzerinden iki havaalanına da çok uygun fiyat ile ulaşılabilir. Ayrıca Atatürk Havalimanına kadar giden metro bulunmaktadır.

Antalya Havalimanı Merkezin 40 Km batısında, Isparta, Adana kavşağına yakın Mersin sahil yolunda, yani Belek yolundadır.  Bu bölgede transferler yine çok uygun fiyatlar ile HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BELDELER

Belek, Serik, Kadriye, Side, Manavgat, Taşağıl, Alanya, Avsallar, İncekum, Gazipaşa, Demirtaş, Yeşilöz Kemer, Beldibi, Göynük, Olimpos, Çıralı, Adrasan , Finike, Hasyurt, Beymelek , Kumluca, Beykonak, Mavikent

ANTALYA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon Dış Hatlar : 0 242 444 7 423
Telefon İç Hatlar : 0242 330 3648
Adres : Antalya international terminal, 07110 Antalya
WEB : www.aytport.com

Antalya için 5 günlük hava tahmini
ANTALYA

Web sitemiz ekonomik uçak bileti satma konusunda iddialı. İstanbul – Antalya uçuşlarını sürekli takip ederseniz yakaladığınız kampanyalarımız sayesinde çok ucuz fiyatlar ile uçak biletinize kavuşabilirsiniz!

İSTANBUL ANTALYA UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

 

2 thoughts on “İstanbul Antalya Uçak Bileti

  1. barış bozacı

    Erken rezervasyon sistemini kullanarak uygun fiyatlı bilet bulma amacındaydım. Yaz tatilimi planlarken sizden de Antalya’ya uçak bileti satın aldım. Fiyatlar uygun olmasına rağmen daha erken bir tarihe daha uygun fiyatların olması kafama takıldı. Bunun sebebini öğrenebilir miyim?

    1. admin Post author

      Barış Bey, bu tamamen arz talep meselesi. Diyelim ki 6 ay sonraki uçuşa çok fazla talep var ama 2 ay sonraki uçuşa talep daha az. Her ikisi de “Erken Rezervasyon” a girmesine rağmen 6 ay sonraki uçuş fiyatını daha yüksek göreceksiniz. Yardımcı olabilecğimiz başka bir konu varsa lütfen bize yazın. Sevgiler.

Bir cevap yazın