İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

By | 15 Mayıs 2015
istanbul balıkesir uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Balıkesir uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ekonomik fiyatlarla uçmak için biletinizi hemen alın.

İstanbul’dan Balıkesir’e uçacak olan yolcular Atatürk Havalimanı ya da Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanmak zorundadır.

İstanbul Balıkesir uçuş süresi yaklaşık 50 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 220 Kilometredir. Her gün en az 6 uçuş kapasitesi ile çalışmaktadır. Yerli havayolu firmaları eksiksiz İstanbul – Balıkesir uçuşu yapmaktadır.

HAVATAŞ, İstanbul havalimanlarına transfer yapan tek yetkili firmadır. İstanbul Büyükşehir Belediyesi çatısı altında çalışan şirket çok uygun fiyatlar ile her iki havaalanına da misafirleri taşımaktadır.

Balıkesir Havalimanı şehrin kuzeyinde olup merkeze sadece 14 km uzaklıktadır. Bu havalimanında ise Havaş transfer hizmetlerini yapma hakkına sahip olan firmadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Adnanmenderes, Bahçelievler, Anajetüstü, Bakımokulu, Kocaavşar, Gündoğan, Merkez Köyler, Sakarya, Şamlı, Pamukçu, Paşaalanı

BALIKESİR’İN BİLİNEN BELDELERİ

Ayvalık,  Çamlık, Altınkum,  Ali Bey Adası, Akçay, Edremit, Göl Pınar, Erdek, Altınoluk, Çuğra, Bandırma, Zeytinliada, Livatya, Burhaniye, Gönen, Karakum, Marmara Adası, Taraca, Avşa Adası, Sarmısaklı, Paşa Limanı, Ekinlik Adası, Ören ve Çınarlı Köyü

BALIKESİR HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Balıkesir Merkez Havaalanı, 10000 Merkez / Balıkesir
Tel : 0 266 294 75 10
Faks : 0 266 294 70 61
E-mail : infobalikesir@dhmi.gov.tr

Balıkesir için 5 günlük hava tahmini
BALIKESİR

Web sitemiz üzerinden kampanyalı uçak bileti almak istiyorsanız İstanbul – Balıkesir uçuşlarını gün içerisinde belli aralıklarla takip edin. Bulduğunuz fırsatlar sayesinde çok ucuz fiyatlar ile biletinizi alın!

İSTANBUL BALIKESİR UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • BoraJet
  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Atlas Jet

 

2 thoughts on “İstanbul Balıkesir Uçak Bileti

    1. admin Post author

      Nazan Hanım, silinmeden neyi kastettiğinizi anlamadık. Sisteme giren her rezervasyon PNR numarası ile bileti aldığınız firmanın kayıtlarında uçuş kontenjanından otomatik düşüyor. Yani o yer kesinlikle size ayrılıyor. Bunun başka bir alternatifi yok.

Bir cevap yazın