İstanbul Bodrum Uçak Bileti – Muğla

By | 24 Mayıs 2015
istanbul bodrum uçak bileti

İstanbul Bodrum Uçak Bileti – Muğla – Web sitemiz üzerinden İstanbul Milas ve İstanbul Bodrum uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Yaz aylarında yoğun talep alan bu biletler için erken rezervasyon yaptırmanız faydanıza.

İstanbul’dan Bodrum’a ya da Milas’a uçmak isteyen yolcular fiyat kaygısı taşıyorsa Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yapılan uçuşlar onlar için daha uygun seçenekler sunmaktadır. Atatürk Havalimanı ise zamanı az olan, aceleci yolcular için tercih sebebi.

İstanbul Bodrum uçuş süresi 1 Saat 25 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 690 Km’dir. Günde minimum 3 uçuş yapılmaktadır. Özellikle yaz aylarında yapılan tarifeli seferler bölgeye olan turistik talepler doğrultusunda çok fazla artmaktadır. Havayolu firmalarımızın çoğunluğu istanbul – Bodrum arası tarifeli uçuş yapmaktadır. Yazın bu havalimanına  yabancı havayolu firmalarının düzenlediği charter uçuşlardan da ucuz uçak bileti bulmak mümkündür.

Milas Bodrum Havalimanı  Bodrum merkezin 60 Km kuzeyinde bulunan Milas’ın ise 15 Km güneyinde Antalya, Isparta sapağındadır. Kısaca izmir’i Antalya’ya bağlayan Muğla yolu üzerindedir. Bu limandan transferler HAVAŞ aracılığıyla yapılmaktadır. Yoğunluk yüzünden uçak bileti bulma konusunda sıkıntı yaşayan yolcular bölgenin diğer tesisi Dalaman Havalimanı üzerinden bölgeye gelmeyi tercih etmektedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BELDELER

Bodrum, Seydikemer, Yatağan, Fethiye, Köyceğiz, Dalaman,  Kavaklıdere, Marmaris,  Menteşe, Ortaca, Ula, Milas, Datça

MİLAS BODRUM HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon : 0-252-523-0080
Faks : 0-252-523-0082
web : www.milasbodrum.dhmi.gov.tr
Adres : Ekinanbarı Köyü Milas Bodrum Havaalanı Girişi 48670 Milas / Muğla

Bodrum için 5 günlük tahmini hava durumu
MUĞLA

Siz de kampanyada olan promosyonlu ucuz uçak bileti almak istiyorsanız İstanbul – Bodrum uçuşlarını sıklıkla sistemimiz üzerinden takip edin. Çok uygun fiyatlar ile bilet bulmanız kaçınılmazdır!

İSTANBUL BODRUM UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Atlas Jet

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=yYz2XaFjfIo”]

Bir cevap yazın