İstanbul Dalaman Uçak Bileti – Muğla

By | 23 Mayıs 2015
istanbul muğla dalaman ucuz uçal bileti

istanbul muğla dalaman ucuz uçal bileti : web sitemiz üzerinden İstanbul Dalaman uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Lokasyon olarak bir çok tatil merkezine yakın olan Muğla, Dalaman için ekonomik fiyat bulmak özellikle yaz aylarında zordur.

İstanbul’dan Dalaman’a uçmak isteyen yolcular genellikle Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanırlar. Çünkü bu tesisin fiyatları İstanbul‘a olan uzaklığı yüzünden daha ucuzdur. Atatürk Havalimanı’nı kullanan yolcuların ise genellikle kısıtlı zamanları vardır.

İstanbul Dalaman uçuş süresi 1 Saat 20 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 650 Km’dir. Günde minimum 12 uçuş yapılmaktadır. Yazın Dalaman havalimanı Marmaris, Fethiye, Köyceğiz, Akyaka gibi turistik merkezlere yakın olduğu için çok kullanılmaktadır. Türk Havayolu firmalarının bir çoğu İstanbul – Dalaman uçuşunu yapmaktadır. Dalaman’a uçak bileti bulamayan yolcular Muğla ilinin ikinci havalimanı olan Milas Bodrum Havalimanı‘nı tercih etmektedir.

Dalaman Havalimanı Marmaris’in 55 Km güneyinde izmir, Antalya kara yolunda Ankara Kapukargın kavşağındadır.  Muğla’da transfer hizmetleri hizmetini vermek için HAVAŞ yetkili firmadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Bodrum, Datça, Yatağan, Dalaman, Fethiye, Köyceğiz, Kavaklıdere, Marmaris, Milas, Menteşe, Ortaca,  Ula, Seydikemer

DALAMAN HAVALİMANI DLM İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Dalaman Havalimanı Kapukargın  Muğla
Telefon : 0-252-792-5291
Faks : 0-252-792-5296
E-mail : infodalaman@dhmi.gov.tr

Muğla için 5 günlük tahmini hava durumu
MUĞLA

İnternet üzerinden ucuz uçak bileti satan acentalardan birisiyiz. İstanbul – Dalaman uçuşlarını web sitemizden sık sık takip ederseniz kampanyalı fiyatlar ile bilet bulmanızı garanti ediyoruz.

İSTANBUL DALAMAN UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Atlas Jet
  • Onurair

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=O93VmfH3WRY”]

 

Bir cevap yazın