İstanbul Erzurum Uçak Bileti

istanbul erzurum uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Erzurum uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ekonomik bilet bulmak isteyenler bu fırsatı kaçırmadan en uygun fiyatlı bileti hemen bulabiliyor.

İstanbul Erzurum uçuş süresi 1 Saat 20 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 640 Km’dir. Erzurum’a her gün en az 6 uçuş yapılmaktadır. Yaz – kış işleyen bir limandır. Yerli havayolu firmaları eksiksiz İstanbul – Erzurum uçuşu yapmaktadır.

Kış aylarında palandöken’de olimpik kayak tesisleri şehre çok fazla yerli yabancı turist çekmektedir. Çifte minare ve tarihi camiileri ile de inanç turizmi bu şehirde çok popülerdir. Oltu taşından yapılan tespihi dünya çapında meşhurdur. Merkezde bulunan Hemşin ise yine dünya çağında meşhur olan bir kahvedir. Duvarlarında hemşini ziyaret eden onlarca dünya liderinin, bakanın ve bürokratın resmini görebilirsiniz. Hemşinin UNESCO’dan dünya barış ödülü bulunmaktadır.

Erzurum Havalimanı merkezin 43 km kuzey batısında çiftlik yolu üzerinde Erzincan Sivas kavşağına yakındır. Erzurum’a transfer hizmetini HAVAŞ firması yapmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Aşkale, Çat, Tortum, Aziziye, Hınıs, Horasan, Karaçoban, Köprüköy, Karayazı, Narman,  Olur, Oltu, Pasinler, Palandöken, Pazaryolu, Tekman, Şenkaya, İspir, Yakutiye, Uzundere

ERZURUM HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Erzurum Devlet Hava Limanı, 25060
Tel : 0442 327 28 35 (6 Hat)
Faks : 0442 327 28 34
E-mail : infoerzurum@dhmi.gov.tr

Erzurum için 5 günlük hava tahmini
ERZURUM

Siz de web sitemizden ekonomik uçak bileti almak istiyorsanız sürekli İstanbul – Erzurum uçuşlarını takip etmelisiniz. Karşınıza çıkacak zaman sınırlı çeşitli kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlar ile uçak biletinizi bulun!

İSTANBUL ERZURUM UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

 

-

2 Yorum : “İstanbul Erzurum Uçak Bileti

  1. Neclâ

    Kredi kartı bilgilerimi girdikten “işleminiz onaylamayip gerçekleştirilemedi” diye bir mesaj geldi. Daha sonra farklı bir kredi kartıyla uçak bileti alırken yarım kalmış işlemlerime devam edebilir miyim??

    1. admin Yönetici mesajı

      Bilet alırken kredi kartı girdiğiniz ekran kapanmadıysa işleme kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eğer pencere kapanmışsa her şeyi baştan yapmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın