İstanbul Eskişehir Uçak Bileti

By | 18 Mayıs 2015
istanbul eskişehir uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Eskişehir uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ekonomik fiyatları görerek bilet almak için aramanızı lütfen hemen yapın!

İstanbul’dan Eskişehir’e uçmak isteyenler ya Sabiha Gökçen Havalimanı’nı ya da Atatürk Havalimanı’nı kullanmak zorundadır.

İstanbul Eskişehir uçuş süresi yaklaşık 40 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 270 Km’dir.  Her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi yüzünden Eskişehir tam bir öğrenci kentidir. Bu yüden kışın havayolu trafiği bu ilimize daha yoğundur. Yerli havayolu firmalarının hepsi İstanbul – Eskişehir uçuşu yapmaktadır.

Rakımı 2589 metre olan Eskişehir’in Porsuk Nehri görülesi güzelliktedir. Ayrıca Futbol takımlarının Es-ES Bandosu dünya çapında meşhurdur.

Eskişehir 2013 senesinde “Türk Dünyası Kültür Başkenti” seçilmiştir. Ayrıca UNESCO tarafından “Somut Olmayan Kültürel Miras Başkentliği” unvanını da kazanmıştır.

Eskişehir Anadolu Havalimanı ise Anadolu Üniversitesi içerisinde olup merkeze sadece 8 Km mesafede, İstiklal yolu üzerinde, Ankara, Konya sapağına da yakındır.  Eskişehir Havaalanı’ndan şehrin bir çok noktasına yapılan transferler HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Alınca, Cumhuriyet, Bahçelievler, Fevziçakmak, Fatih,  Gündüzler, Merkez Köyler, Hacıalibey, Sazova, Çamlıca, Şirintepe, Sütlüce, Uluönder

ESKİŞEHİR HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres :  Anadolu Üniversitesi Sivil Havacılık Yüksek Okulu Muttalip Yolu 2 Eylül Kampüsü, Tepebaşı, Eskişehir
Telefon:  0-222-323-8803
Çalışma saatleri: 08:30–17:30
Kodu: LTBY, AOE

Eskişehir için 5 günlük hava tahmini
ESKİŞEHİR

Web sitemizde ekonomik fiyatlar ile promosyonlu uçak bileti sürekli bulunmaktadır. Siz de İstanbul – Eskişehir uçuşlarına uygun bilet almak istiyorsanız sistemimizi sürekli takip edin. karşılaşacağınız kampanyalar sayesinde biletinize kavuşun!

İSTANBUL ESKİŞEHİR UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

 

2 thoughts on “İstanbul Eskişehir Uçak Bileti

    1. admin Post author

      Bülent Bey, Havayolu firmalarının kuralları farklıdır. Bu kuralları incelemenizde fayda var. İadeyi uçak biletini satın aldığınız firma yapmaktadır. Kaçırılan uçuşlarda genellikle iade yapılmamaktadır. Ama uçağı kaçırmanızda havayolu firması birinci derecede sorumluysa iade kesindir.

Bir cevap yazın