İstanbul Hatay Uçak Bileti

By | 18 Mayıs 2015
istanbul hatay uçak bileti

İstanbul Hatay Uçak Bileti : Web sitemiz üzerinden İstanbul Hatay uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ekonomik bilet almak için yukarıdaki bilet arama motorunu kullanabilirsiniz.

İstanbul’dan Hatay’a havayolu ile gitmek isteyenler ya Sabiha Gökçen Havalimanı‘nı ya da Atatürk Havalimanı‘nı kullanacaklardır.

İstanbul Hatay uçuş süresi yaklaşık 1 Saat 25 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 780 Km’dir. Her gün düzenli olarak Türkiye’nin büyük illerinden Hatay uçuşları yapılmaktadır. Gaziantep, Adana kavşağına yakın olan ve günde en az 3 uçuş yapılan Hatay Havalimanı özellikle yaz aylarında çok daha fazla hava trafiği almaktadır.

Hatay Havalimanı İskenderun ile Antakya merkeze eşit uzaklıkta iki büyük ilçenin hemen hemen tam ortasında her iki ilçeye de yaklaşık 35 Km uzaklıkta Adana, Gaziantep kara yolu kavşağına yakındır.

Hatay’da HAVAŞ tarafından yapılan transfer organizasyonları günün belli saatlerinde sürekli yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Altınözü, Belen, Antakya, Dörtyol, Hassa, Erzin, İskenderun, Kumlu, Kırıkhan, Reyhanlı, Yayladağı, Samandağ,

HATAY HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Hatay Havaalanı Antakya / HATAY
Tel :
0-326-235-1300
Faks :
0-326-235-1309
E-mail :
infohatay@dhmi.gov.tr

Hatay için 5 günlük hava tahmini
HATAY

Siz de kampanyada olan uçak bileti bulmak istiyorsanız İstanbul – Hatay uçuşlarını web sitemiz üzerinden takip edin. Çok uygun fiyatlar ile uçak biletinize kavuşacağınızı garanti ederiz!

İSTANBUL HATAY UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

2 thoughts on “İstanbul Hatay Uçak Bileti

Bir cevap yazın