İstanbul Iğdır Uçak Bileti

By | 19 Mayıs 2015
istanbul ığdır ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Iğdır uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ekonomik ve ucuz fiyatları görmek için lütfen yukarıdan gitmek istediğiniz tarihleri seçip aramanızı yapın!

İstanbul’dan Iğdır’a uçmak isteyenler  iki büyük havaalanından birisini kullanmak zorundadır.

İstanbul Iğdır uçuş süresi 1 Saat 35 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 820 Km’dir. Her gün en az 2 uçuş yapılmaktadır. Iğdır’a genellikle askerler seyahat etmektedir. Bu yüzden yılın 12 ayı bu havalimanı aktiftir. Yerli havayolu firmalarının bir kısmı İstanbul – Iğdır uçuşu yapmaktadır.

Merkezin 8 Km kuzey doğusunda olan Iğdır Havalimanı, Ermenistan sınırına çok yakın Ağrı Erzurum kara yolu üzerindedir ayrıca Trabzon Samsun kavşağına yakındır. Tuzluca Küllük yolunun üzerinde olan bu havalimanına yapılan çift yön (Gidiş – Geliş) transferleri HAVAŞ yapmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI YERLER

Aralık, Merkez, Karakoyunlu, Tuzluca ilçeleri ile Halfeli, Melekli beldeleri

IĞDIR HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres: Küllük Köyü, 76000 Iğdır
Kodu: IGD
Tel : 0476 2786003 – (5 Hat)
Faks : 0476 2786001
E-mail : infoigdir@dhmi.gov.tr

Iğdır için 5 günlük hava tahmini
IĞDIR

Bu siteden kampanyada olan promosyonlu ucuz uçak bileti almak için lütfen İstanbul –  Iğdır uçuşunu günde 3-4 defa yapın. Uygun bilet bulma konusunda sabırlı olursanız kampanyalarımızı yakalayabilirsiniz. Bu sayede çok ucuz fiyatlar ile bilet bulabilirsiniz!

İSTANBUL IĞDIR UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • Onurair

Bir cevap yazın