İstanbul İzmir Uçak Bileti

By | 06 Mayıs 2015
istanbul izmir uçak bileti

Web sitemizden İstanbul İzmir uçak bileti 3 dakika gibi kısa bir süre içerisinde alınabiliyor.

Ekonomik fiyatlı bilet almak isteyenler aramasını hemen ve sıklıkla yapmalılar.

İstanbul’dan İzmir’e uçmak isteyen yerli yabancı yolcular uygun fiyatlı uçmak istiyorsa İstanbul’un çok dışında ve Anadolu yakasında olan Sabiha Gökçen Havalimanı ‘nı kullanmaktadırlar. Eski adı Yeşilköy Havaalanı olan Atatürk Havalimanı ise şehrin tam merkezindedir. Metro ve otobüs ile ulaşım çok kolaydır. Ama biletler bu limandan biraz daha pahalıdır.

İstanbul’da HAVATAŞ ile her iki havaalanına da çok ekonomik fiyat ile gidilebiliyor.

Adnan Menderes Havalimanı Merkezin 60 Km güneyinde olan Gaziemir’dedir. Bölgeyi bilenler için ipucu vermek gerekirse bu havalimanı Bodrum, Milas yolunda Muğla’ya yakın ve Kuşadası – Selçuk sapağında yer alır.

Uçuş süresi 53 dakika ile 1 saat 5 dakika arasında hava koşullarına göre değişmektedir. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 340 Km’dir. Günde minimum 60 uçuş yapılmaktadır. Yaz aylarında Çeşme, Kuşadası, Foça, Seferihisar, Urla deniz ve güneş, Selçuk, Bergama, Meryem Ana’nın da içinde bulunduğu Kuşadası (İzmir’e bağlı olmamasına rağmen çok yakındır)  kültür turizmi yapmak isteyen yerli ve yabancı turistleri bölgeye çeker, havayolu trafiğini arttırır. Yerli Havayolu firmalarının tamamı bu güzergahı uçmaktadır.

İzmir’de transferler çok uygun fiyatlar ile şehrin bir çok bölgesine HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Aliağa, Balçova, Bayındır, Karşıyaka, Konak, Buca, Bornova, Kadifekale, Yamanlar, Bayraklı, Güzelyali, Alsancak, Hatay, Yamanlar, Bergama, Beydağ, Çiğli, Foça, Güzelbahçe, Gaziemir, Karabağlar, Kemalpaşa, Karaburun, Kınık , Menderes, Kiraz,  Çeşme, Narlıdere, Menemen, Ödemiş, Selçuk, Seferihisar,  Tire, Dikili, Torbalı, Urla

ADNAN MENDERESE HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi (Yurt İçi)  : 444 9 TAV (828)
Çağrı Merkezi (Yurt Dışı)  : 0 090 444 9 TAV (828)
Telefon (Dış Hatlar) : 0 232 455 0000
Telefon (İç Hatlar) : 0 232 455 0000
Faks : 0 232 274 6454
Web : www.adnanmenderesairport.com
Email : info.izmir@tav.aero
Müşteri İlişkileri :  cr@adb.tav.aero
İnsan Kaynakları : hr.izmir@tav.aero
Adres : Adnan Menderes Havalimanı Yeni Dış Hatlar Terminali Sarnıç Mevkii 35410 Gaziemir

İzmir için 5 günlük hava durumu tahmini
İZMİR

Web sitemiz üzerinden promosyonlu uçak bileti satın almak ve maliyeti düşürerek uçmak istiyorsanız İstanbul –  İzmir uçuşlarını sürekli takip edin. Kampanyalarımız sayesinde çok ekonomik fiyatlar ile uçak biletinize kavuşun!

HAVAYOLU FİRMALARI

 

2 thoughts on “İstanbul İzmir Uçak Bileti

  1. Kartal Korcan

    Merhaba, İzmir’e ailemle tatile gitmek amacıyla web sitenizden 6 kişilik uçak bileti aldım. Adnan Menderes Havalimanı’ndan Kuşadası’na özel transfer istiyorum. Acentanız bunu yapabilir mi?

    1. admin Post author

      Kartal Bey, Havaalanı transfer hizmetimiz elbette vardır. 0212-659-12-02 numaralı telefonumuzdan bizi lütfen arayın. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın