İstanbul Kastamonu Uçak Bileti

By | 22 Mayıs 2015
istanbul kastamonu uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Kastamonu uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Kastamonu istikametine ekonomik, en uygun fiyatlarla bilet almak isteyenler sistemimizden aramalarını hemen yapmalılar.

İstanbul’dan Kastamonu’ya uçmak isteyen potansiyel yolcu adaylarımız ekonomilerine göre uygun fiyatlarla uçmak istiyorlarsa Sabiha Gökçen Havalimanı’nı tercih ediyorlar.  Çünkü bu havaalanı İstanbul’un çok dışında olduğu için bilet fiyatları daha ucuz.  Zaman sorunu olanlar ise Atatürk Havalimanı’nı kullanarak Kastamonu’ya gitmeyi tercih ediyorlar.

İstanbul Kastamonu uçuş süresi 1 Saat 10 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 380 Km’dir. Her gün en az 1 uçuş yapılmaktadır.  Yerli havayolu firmalarından sadece bir kaçı İstanbul – Kastamonu arasında uçak bileti kesip uçuş yapmaktadır.

Kastamonu Havalimanı Merkezin 23 Km güneyinde Trabzon, Samsun kara yoluna yakın Ankara kavşağında Köklü, Çorumlu beldesindedir. Bu bölgede havalimanına resmi olarak yapılan transfer hizmetleri HAVAŞ firmasının tekelindedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Abana, Araç, Azdavay, Tosya, Cide, Bozkurt, Çatalzeytin, Devrekani, Daday, Doğanyurt,   İhsangazi, Hanönü, Ağlı, İnebolu, Merkez, Küre, Pınarbaşı, Şenpazar, Seydiler, Taşköprü

KASTAMONU HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Merkez Örencik Köyü Havaalanı Türem Mahallesi No:5 KASTAMONU
Tel : 0-366-220-0254
Faks : 0-366-220-0251
Web : kastamonu.dhmi.gov.tr
E-mail : infokastamonu@dhmi.gov.tr

Kastamonu için 5 günlük hava tahmini
KASTAMONU

İnternet sitemiz ekonomik, kampanyalı uçak bileti satmaktadır. Siz de İstanbul – Kastamonu uçak bileti alıp bu istikamette uçacaksanız uçuşlarımızı lütfen sürekli takip edin. Karşınıza çıkacak kampanyalar sayesinde çok cazip fiyatlar ile uçak biletinize kavuşun!

İSTANBUL KASTAMONU UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus

Bir cevap yazın