İstanbul Mardin Uçak Bileti

By | 23 Mayıs 2015
istanbul mardin uçak bileti

istanbul mardin ucuz uçak bileti : Web sitemiz üzerinden İstanbul Mardin uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Her bütçeye, her sınıfa göre fiyatlarımızı görmek için aramanızı lütfen hemen yapın.

İstanbul’dan Mardin’e uçmak isteyen yolcular iki havalimanı üzerinden Mardin’e gidebilir. Bunlardan birisi Anadolu yakasında olan Sabiha Gökçen Havalimanı diğeri ise Atatürk Havalimanıdır.

İstanbul Mardin uçuş süresi 1 Saat 20 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 720 Km’dir. Günde minimum 1 uçuşun yapıldığı bu tesis yerli havayolu firmalarının bir kısmı İstanbul – Mardin arasında uçmaktadır.

Mardin Havalimanı merkezin 12 Km kuzey batısında, Diyarbakır, Siirt yolunda Kızıltepe Erzincan kavşağındadır. Siirt ve Batman yolcuları da zaman zaman bu havalimanını tercih eder. Bu tesisten Mardin’in çeşitli yerlerine yapılan transferler HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Artuklu, Yeşilli, Derik, Dargeçit, Kızıltepe, Midyat, Mazıdağı, Nusaybin, Savur, Ömerli

MARDİN HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Mardin Yolu Havalimanı / Kızıltepe
Telefon : 0-482-313-3400
Faks : 0-482-313-3404
E-mail : infomardin@dhmi.gov.tr

Mardin için 5 günlük tahmini hava durumu
MARDİN

Promosyonda olan uçak bileti bulmak istiyorsanız İstanbul – Mardin arasında yapılanuçuşları lütfen sık sık takip edin. Web sitemizde karşınıza çıkan çeşitli kampanyalar sayesinde çok ucuz fiyatlar ile uçak biletinize kavuşun!

İSTANBUL MARDİN UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=3HVqJAtgBU8″]

Bir cevap yazın