İstanbul Trabzon Uçak Bileti

istanbul trabzon uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Trabzon uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Uygun fiyatlı bilet almak isteyenler için XML sistemimiz anlık verileri karşınıza getirmek için 24 saat çalışıyor. Aramanızı hemen, şimdi yapın, kazançlı çıkın!

İstanbul’dan Trabzon’a uçacak olan misafirlerimiz ya  Atatürk Havalimanı’nı kullanarak ya da Sabiha Gökçen Havalimanı’nı kullanarak Karadeniz’in başkentine uçmak zorundadır.

Trabzon hızla büyüyen ekonomisi, futbol takımı ve hala geleneklerini koruyan o güzel halkının yaşam tarzı ile öne çıkmaktadır.  Hamsi yöre sofrasının vazgeçilmezlerindendir. Hamsi – Horon ilişkisi yörenin tanıtımına ciddi katkı sağlamaktadır. Rize gibi yaylaları meşhurdur. Sümele Manastırı bölgeye çok fazla yabancı Turist çeker.

İstanbul Trabzon uçuş süresi anormal şartlar olmadığı takdirde 1 Saat 10 dakikadır. Kuş uçuşu mesafe ise yaklaşık 610 Km’dir. Trabzon’a her gün en az 16 uçuş yapılmaktadır.  Türk şirketlerinin tamamı İstanbul – Trabzon arasında uçmaktadır.

Trabzon Havalimanı Merkezin sadece 30 Km doğusunda, sahile yakın ve Samsun, Giresun, Rize yolundadır.  Bu tesiste bütün transferler HAVAŞ’ın organizasyonu altında yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BELDELER

Akçaabat‎, Çaykara,  Arsin,‎ Dernekpazarı, Yomra, Beşikdüzü,‎ Düzköy‎, Köprübaşı‎, Hayrat, Maçka, Ortahisar, Of‎,  Sürmene, Vakfıkebir, Tonya, Çarşıbaşı, Araklı, Şalpazarı‎

TRABZON HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Trabzon
Telefon : 0-462-328-0940 – 49 / 325-9952
Faks : 0-462-325-9950
Adres : Konaklar, Ortahisar, Trabzon
Web : www.trabzon.dhmi.gov.tr

Trabzon için 5 günlük hava durumu tahmini
TRABZON

Web sitemiz size ekonomik fiyatlar vaat ediyor. Promosyonda olan uçak bileti satın almak ya da değiştirmek isteyen misafirler İstanbul –  Trabzon arası yapılan günlük uçuşları sürekli takip etsinler. Bunu düzenli yapanlar karşılarına çıkacak olan çeşitli kampanyalar sayesinde onlarca seçenek arasından çok ucuz fiyatları görerek biletini  alabilecek!

İSTANBUL TRABZON UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=Rc6NXKGDc0s”]

 

-

2 Yorum : “İstanbul Trabzon Uçak Bileti

    1. admin Yönetici mesajı

      Selamlar, Türkiye geneline yayılmış bir araç kiralama ağımız ne yazık ki yok. Bu konuda hava limanına indiğiniz zaman yetkili acentadan destek alabilirsiniz.

Bir cevap yazın