Category Archives: İzmir

İzmir

Çeşmealtı ile, Kordon Boyu, Karşıyaka Göztepe ile güzel İzmir. Hayatın ne kadar yaşanabilir ve basit olduğunu İzmirliler çok iyi bilir. Kurtuluş savaşında destan yazan bu şehir Kuşadası ve Selçuk’a çok yakındır. Turizm amaçlı şehre gelenlerden İzmir uçak bileti alan çok fazladır. Dahalar yetmez bu güzel şehri anlatmaya. İzmir’e gidecek olan yolculara ucuz değil, çok ucuz çözümler sunuyoruz!

Bir cevap yazın

İzmir Trabzon Uçak Bileti

Yaşam temposunun inanılmaz yoğun olduğu çağımızda iletişim ve merak insanoğlunun iki vazgeçilmezi. Bu yüzden de hem iş hem de turizme yönelik planlı ya da plansız yolculuklar yaşamımızın bir parçası oldu. Değişik şehirlere ya da ülkelere bu yüzden plan yapmadan seyahat etmek zorunda kalabiliyoruz. Bu plansızlık bütçemizi de olumsuz etkiliyor elbette. Bu yüzden sizler için uçak… Read More »

İzmir İstanbul Uçak Bileti

İzmir’den İstanbul’a uçak yolu ile gitmek isteyenler sadece yerli havayolu firmaları ile uçabilirler. Yabancı firmalar bu güzergahta uçmazlar. İzmir’in bir havalimanı vardır o da Adnan Menderes Havalimanı‘dır. Bu tesis İzmir merkezin 60 kilometre kadar güneyindedir. Gaziemir ilçesinde olan havaalanı Milas, Bodrum yolunda, Antalya, Kuşadası, Ankara sapağının yakınında yer alır. Eğer ucuz uçak bileti alarak uçmak istiyorsanız sabah… Read More »

İzmir Antalya Uçak Bileti

İzmir’den Antalya’ya uçacak olanlar Adnan Menderes Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu tesis İzmir’in çok dışında olduğu için yolu hesaplamanız uçağı kaçırmamanız açısından önemlidir. İzmir Antalya uçuş süresi yaklaşık olarak 65 dakika, kuş uçuşu uzaklık ise 480 kilometredir. Her gün en az üç uçuş yapılan bu güzergah yaz-kış çok faaldir. Yerli havayolu firmaları neredeyse eksiksiz olarak İzmir – Antalya uçuşu… Read More »

İzmir Ankara Uçak Bileti

Her keseye uygun, herkesin bütçesine, ekonomisine saygı gösteren fiyatlı İzmir uçak biletine hemen kavuşacaksınız. Uçak firmalarına uygulanan ve uçakların kullandığı benzine indirim yapan devlete biz de servis bedellerinde indirim yaparak destek verdik ve ucuz değil çok ucuz olduk. İzmir’den Ankara’ya havadan uçmak isteyenler çok zahmetsiz olarak servise binip İzmir’de seneler öncesinde Çığlı Havaalanı olarak tanıdığımız Adnan Menderes Havaalanı‘nı (ADB)… Read More »

İzmir Batman Uçak Bileti

İzmir’den Batman’a havadan gitmek karayoluna göre çok daha zahmetsiz ve ucuz. İzmir’de seneler öncesinden Çığlı Havaalanı olarak bildiğimiz Adnan Menderes Havaalanı‘nı kullanarak Batman’a uçacaklardır. Adnan Menderese şehir merkezinin çok dışında olduğu için bu uçağı kaçırmama adına dikkatli davranmanız da çok büyük yararlar vardır. İzmir Batman uçuş süresi 3 Saat 15 dakikadır ve bazı durumlarda yapılan bu… Read More »

İzmir Malatya Uçak Bileti

İzmir’den Malatya’ya hava yolu tercihi ile uçmak isteyenler İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı‘nı kullanarak Malatya’ya ulaşabilirler. İzmir Malatya uçuş süresi 1 Saat 50 dakikadır. Kuş uçuşu mesafe ise hemen hemen 740 Km’dir. Her gün en az 6 uçuş yapılmaktadır. Türk Havayolu şirketlerinin sadece bir kısmı İzmir – Malatya arasında uçuş gerçekleştirir ve bu uçuşlar direk uçuşlardır. Malatya Erhaç Havalimanı ise merkeze 30… Read More »

İzmir Kayseri Uçak Bileti

İzmir’den Kayseri’ye uçmak isteyenler İzmir’de Adnan Menderes Havalimanından (ADB) check-in yapacaklar ve Kayseri Havalimanında (ASR) son bulacak olan yolculuklarına başlayacaklardır. İzmir Kayseri uçuş süresi  yaklaşık olarak 1 Saat 25 dakikadır ve haftada en az 9 uçuş yapılmaktadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 620 Km’dir. Yaz aylarında bu rakam Kayseri’den İzmir istikametine doğru artmaktadır. Yerli havayolu firmalarının bir kısmı İzmir Kayseri uçuşunu gerçekleştirmektedir. Kayseri… Read More »

İzmir Adnan Menderes Havalimanı

İzmir Havalimanı açılmadan önce bölgede gerek sivil ve gerekse askeri uçaklar için Çiğli Askeri Havaalanı hizmet vermekteydi. 1980 ` li senelerde ülke turizminin büyümesi yüzünden bölgede yeni ve sivil bir havalimanı yapılması ihtiyaç haline geldi. Bu ihtiyaç 17 Kasım 1987 tarihinde karşılığını buldu ve Adnan Menderes Havalimanı misafir ağırlamaya başladı. O dönemin koşullarına uygun olarak inşa… Read More »