İzmir Ankara Uçak Bileti

By | 24 Aralık 2015
izmir ankara ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz İzmir Ankara uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Her keseye uygun, herkesin bütçesine, ekonomisine saygı gösteren fiyatlı İzmir uçak biletine hemen kavuşacaksınız. Uçak firmalarına uygulanan ve uçakların kullandığı benzine indirim yapan devlete biz de servis bedellerinde indirim yaparak destek verdik ve ucuz değil çok ucuz olduk.

İzmir’den Ankara’ya havadan uçmak isteyenler çok zahmetsiz olarak servise binip İzmir’de seneler öncesinde Çığlı Havaalanı olarak tanıdığımız Adnan Menderes Havaalanı‘nı (ADB) kullanacaklardır ve buradan Ankara’ya uçuşlarına başlayacaklardır. Adnan Menderes İzmir içine çok uzaktır. Bu gerçekliği gözden çıkarmayın ve uçağı kaçırmamak için erken check-in yapın.

İzmir Ankara uçuş süresi 1 saat 45 dakika olmakla beraber bazen aktarmalı seferler yapılmaktadır. Kuş uçuşu mesafe ise afaki olarak 560 kilometredir. Ankara’ya İzmir üzerinden her gün en az 4 uçuş yapılmaktadır.

Esenboğa Havalimanı (ESB) ise Ankara içine yakındır ve metro ulaşımı vardır. Merkezin 24  kilometre kuzey doğusunda olan bu liman Nevşehir, Amasya yolu üzerindedir.  Yolcular HAVATAŞ ile Ankara’nın her semtine çok uygun fiyat alınarak taşınırlar.

Ankara merkezine en yakın olan ilçe Altındağ’dır. Merkeze en uzak olan Ankara ilçesi ise Nallıhan’dır.

HAVATAŞ’IN TRANSFER İLÇELER

Yenimahalle, Akyurt, Güdül, Ayaş, Bala, Çamlıdere, Çubuk, Çankaya, Elmadağ, Evren, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Kalecik, Keçiören, Kazan, Kızılcahamam, Beypazarı, Nallıhan, Mamak, Polatlı, Sincan, Pursaklar, Altındağ, Şereflikoçhisar

ESENBOĞA İLETİŞİM

Kodu: ESB
Telefon : +90 312 590 4000
Adres : Balıkhisar Mahallesi Esenboğa Havalimanı Giriş, 06970 Akyurt /Ankara
Web sitesi : www.ankara.dhmi.gov.tr

Ankara Şehri için tahmini 5 günlük hava durumu
ANKARA

Promosyon ile kampanyalı İzmir Ankara uçak bileti bu siteden çok ucuz fiyatlar ile bulunabilir.

SEFER YAPAN FİRMALAR

  • Pegasus
  • Türk Hava Yolları
  • SunExpress
  • Bora Jet
  • Atlas Jet
  • Onur Air

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lQQ3SpzP6uY”]

Bir cevap yazın