İzmir Antalya Uçak Bileti

By | 12 Ocak 2016
izmir antalya ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İzmir Antalya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Ucuz fiyatlı uçak bileti satın almak için lütfen hemen  aramanızı yapın!

İzmir’den Antalya’ya uçacak olanlar Adnan Menderes Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu tesis İzmir’in çok dışında olduğu için yolu hesaplamanız uçağı kaçırmamanız açısından önemlidir.

İzmir Antalya uçuş süresi yaklaşık olarak 65 dakika, kuş uçuşu uzaklık ise 480 kilometredir. Her gün en az üç uçuş yapılan bu güzergah yaz-kış çok faaldir. Yerli havayolu firmaları neredeyse eksiksiz olarak İzmir – Antalya uçuşu yaparlar.

İzmir’de de Antalya’da da HAVATAŞ transfer için yetki belgesi bulunan tek firmadır. Fiyatları ucuzdur, ulaştıkları noktalar fazladır. Ayrıca Adnan Menderes Havalimanına taksi dolmuşlar da hizmet vermektedir.

Antalya Havalimanı ise merkezin 40 kilometre  batısında kalır ve Isparta, Denizli kavşağına yakın ve Belek yolu üzerindedir.

HAVATAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI YERLER

Mavikent, Kadriye, Serik, Manavgat, Side, Taşağıl, Avsallar, Alanya, İncekum, Demirtaş, Gazipaşa, Yeşilöz, Beldibi, Kemer, Göynük, Çıralı, Olimpos, Adrasan, Hasyurt, Finike, Beymelek,  Beykonak, Belek, Kumluca

ANTALYA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon Dış Hatlar : +90-242-444-7423
Telefon İç Hatlar : +90-242-330-3648
Adres : Antalya International Airport 07110
WEB : www.aytport.com

Antalya için 5 günlük hava tahmini
ANTALYA

Web sitemizi kurarken kullanıcılarına ucuz uçak bileti bulma konusunda iddialı olmasını istedik. Bu amaç için devamlı çalışıyoruz. İzmir – Antalya uçuşları için uygun bilet bulmak diğer lokasyonlara göre daha zor olmasına rağmen servis bedellerini düşürdüğümüz için bu konuda sıkıntı yaşamayacaksınız. Yapmanız gereken tek şey sistemimizi sürekli takip etmeniz. Çünkü fiyatları anlık güncelliyor, charter uçuşları ekliyoruz.

İSTANBUL ANTALYA UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

Bir cevap yazın