İzmir Kayseri Uçak Bileti

By | 08 Aralık 2015
izmir kayseri uçak bileti

İzmir Kayseri Ucuz Uçak Bileti – Web sitemiz üzerinden İzmir Kayseri uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.Siz de çok ama çok ekonomik fiyatlarımızı kullanmak için aramanızı lütfen hemen yapın.

İzmir’den Kayseri’ye uçmak isteyenler İzmir’de Adnan Menderes Havalimanından (ADB) check-in yapacaklar ve Kayseri Havalimanında (ASR) son bulacak olan yolculuklarına başlayacaklardır.

İzmir Kayseri uçuş süresi  yaklaşık olarak 1 Saat 25 dakikadır ve haftada en az 9 uçuş yapılmaktadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 620 Km’dir. Yaz aylarında bu rakam Kayseri’den İzmir istikametine doğru artmaktadır. Yerli havayolu firmalarının bir kısmı İzmir Kayseri uçuşunu gerçekleştirmektedir.

Kayseri uçak bileti almak için erken rezervasyonu kaçırmayın. Aynı şekilde İzmir uçak bileti de kampanyalarımız içerisinde yer almaktadır.

Hem İzmir’de hem de Kayseri’de HAVATAŞ çok uygun fiyatlar ile havalimanından şehir merkezine transfer yapmaktadır.  Günün belli saatlerinde şehir merkezinden de havalimanına taşıma yapmaktadır. Kayseri Havalimanı Merkezin 40 Km kuzeyinde, Kırşehir, Malatya, Erzincan yolu üzerinde Şarkışla kavşağına yakındır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI KAYSERİ BELDELERİ

Akkışla, Bünyan, Felahiye, Hacılar, Özvatan, Melikgazi, Kocasinan, Pınarbaşı, Sarıoğlan, Talas, Yahyalı, İncesu, Tomarza, Sarız, Develi, Yeşilhisar

KAYSERİ HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon: 0-352-337-5494
Faks : 0-352-337-5241
Adres: Boztepe Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:338, Yenimahalle / Kayseri
web : www.kayseri.dhmi.gov.tr

Kayseri için 5 günlük tahmini hava durumu
KAYSERİ

Web sitemiz üzerinden ucuz uçak bileti almak istiyorsanız İzmir – Kayseri uçuşlarını sık sık takip etmelisiniz. Karşınıza çıkan kampanyalarımız sayesinde çok uygun fiyatlar ile uçak biletinize kavuşun!

İZMİR KAYSERİ UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=BWoDxPJOkTk”]

Bir cevap yazın