İzmir Trabzon Uçak Bileti

By | 03 Mart 2016
izmir trabzon uçak bileti

İzmir Trabzon uçak bileti : Web Sitemizden ucuz fiyatlar ile İzmir Trabzon uçak bileti 3 dakika içerisinde alınıyor.

Yaşam temposunun inanılmaz yoğun olduğu çağımızda iletişim ve merak insanoğlunun iki vazgeçilmezi. Bu yüzden de hem iş hem de turizme yönelik planlı ya da plansız yolculuklar yaşamımızın bir parçası oldu. Değişik şehirlere ya da ülkelere bu yüzden plan yapmadan seyahat etmek zorunda kalabiliyoruz. Bu plansızlık bütçemizi de olumsuz etkiliyor elbette. Bu yüzden sizler için uçak bileti fiyatlarında çok farklı çözümler sunuyoruz. Bütçenizi sorun etmenize artık gerek yok. Ekonomik, ucuz uçak bileti bulmak sistemimizde fazlasıyla olanaklı. Kampanyalı ya da promosyonda olan biletlerimiz uçaklara sizleri uygun fiyatlar ile yerleştiriyor. Her sınıfa değişik çözümler bulacağınızın teminatı biziz.

İzmir’den Trabzon’a gidecekler bu güzel Karadeniz şehrinde Akçaabat, Yomra, Arsin, Beşikdüzü, Şalpazarı, Çaykara, Düzköy, Hayrat, Çarşıbaşı, Maçka, Köprübaşı, Ortahisar, Dernekpazarı, Of, Sürmene, Tonya, Araklı, Vakfıkebir gibi yerleri mutlaka görmeliler. Ayrıca Rize yaylaları da Trabzon’a gideceklerin özellikle görmelerini tavsiye ettiğimiz doğal güzelliklerdir. Ayder Yaylası’nı görmeden dönmemenizi şiddetle tavsiye ederiz.

Trabzon şehir merkezinin en yakınında olan ilçesi Ortahisar’dır. Merkezin en uzağında olan ilçe ise Hayrat’dır.

İzmir’den Trabzon’a hava yolunu kullanarak gidecek olan yolcular İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı’nı kullanacaklardır. İzmir’in çok dışında olan bu tesise gidecek olanlar trafiği de düşündüğünüz zaman mutlaka en az 2.5 saat önce yola çıkmalıdırlar.

İzmir Trabzon arası afaki olarak 1 saat 50 dakika ile 2 saat 10 dakika arasında bir sürenizi alacaktır. Kuş uçuşu mesafe ise 640 kilometredir. Haftada en az 60 seferin yapıldığı bu güzergah yoğun ilgi görmektedir.

Trabzon Havalimanı (TZX) ise şehrin merkezinin 2.5 kilometre doğusunda sahilde, Erzurum, Samsun sapağında yer almaktadır. Sinop’a gidecek olanlar da bu tesisi tercih etmektedirler.

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adresi : 61010 Konaklar
Telefonu : +90-328-09-40

Trabzon için 5 günlük tahmini hava durumu
TRABZON

Kampanyada olan promozyonlu uçak bileti arayan yolcular ile fırsat peşinde koşanlara çok özel fiyatlar ile uçmayı vaad ediyoruz.

BU GÜZERGAHTA UÇAN FİRMALAR

  • AtlasJet
  • THY
  • Pegasus
  • Onur Air
  • SunExpress

Bir cevap yazın