İstanbul Kahramanmaraş Uçak Bileti

By | 21 Mayıs 2015
istanbul kahramanmaraş uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Kahramanmaraş ucuz uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ekonomik uçuşlara bilet almak için sabırlı olmanız gerekmektedir. Bu uçuşları sürekli kontrol etmeniz, sistemimiz üzerinden çok sık arama yapmanız şansınızı arttıracaktır.

İstanbul’dan Kahramanmaraş’a uçacak olan yolcularımız Sabiha Gökçen Havalimanı veya Atatürk Havalimanı üzerinden uçacaklardır.

İstanbul Kahramanmaraş uçuş süresi 1 Saat 35 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 640 Km’dir. Günde minimum 2 uçuş yapılmaktadır. Yerli havayolu firmaları eksiksiz İstanbul – Kahramanmaraş uçuşu yapmakta, bu bölgeyi ihmal etmemektedir.

Kahramanmaraş Havalimanı KCM Merkezin 8 Km kuzey doğusunda, Güzelyurt mevkisinde Adana, Gaziantep kara yolu üzerinde Hatay sapağındadır. Bu havalimanından şehir merkezine ve çeşitli ilçe ve beldelere yapılan transferler için HAVAŞ tek yetkili firmadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Afşin, Türkoğlu, Pazarcık,  Göksun, Elbistan, Andırın, Ekinözü, Çağlayancerit, Nurhak, Bozlar,
Düzbağ, Yeşilova.

KAHRAMANMARAŞ HAVALİMANI BİLGİLERİ

Adres: Erkenez Mah, Kahramanamraş, 46100 Kahramanmaraş
Telefon:  0-344-236-53-52
Faks : 0-344-236-18-96
E-mail : infokahramanmaras@dhmi.gov.tr

Kahramanmaraş için 5 günlük hava tahmini
KAHRAMANMARAŞ

Web sitemiz üzerinden promosyonlu ucuz uçak bileti almak istiyorsanız İstanbul – Kahramanmaraş uçuşlarını sitemiz üzerinden izlemekten bıkmayın. Promosyonlarımız sayesinde çok ekonomik fiyatlar ile Maraş uçak biletine kavuşun!

İSTANBUL KAHRAMANMARAŞ UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

 

Bir cevap yazın