Kars

Doğu Anadolu Bölgesi’nin kuzey kısmında yer alan Kars, Ardahan, Iğdır ve Ağrı ve Erzurum ile komşudur. Ayrıca Ermenistan’A sınırdır. Türkiye’nin wn doğusundaki şehridir. Karasal iklim hakimdir. Fazlasıyla soğuktur. Kayak yapılan Kars’da kış turizminin trendi giderek yükselmektedir. Katherina Köşkü, Sarıkamış, Kars Kalesi, Kars Müzesi, Kuyucuk Kuş Cenneti, Fethiye Camisi, Ani Antik Kenti Harabeleri ve Hekim Evi mutlaka görülmesi gereken yerlerdir. Kars’a gitmek isteyen misafirler çok ucuz fiyatlar ile Kars uçak bileti temin ettiğimizi unutmasınlar lütfen!

Bir cevap yazın

İstanbul Kars Uçak Bileti

En uygun fiyatları görmek ve biletinizi hemen satın almak için aramanızı hemen yapmanız yararınızadır. İstanbul’dan Kars’a uçacak olan misafirler Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden uçabildikleri gibi Atatürk Havalimanı üzerinden de uçabilirler. İstanbul Kars uçuş süresi 2 Saat 5 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 680 Km’dir. Günde minimum 3 uçuş yapılmaktadır. Yerli havayolu firmalarının bir çoğu İstanbul – Kars… Daha fazla »

Kars Havalimanı

Kars Havalimanı Hakkında Kars Havaalanı sivil Hava ulaşımına 1988 yılında açılmış olup, Şehre 6 Km. uzaklıkta güney konumunda kurulmuştur.  Havaalanına ulaşım taksi servisler ve minibüs işletmeciliği ile sağlamaktadır. İç hat seferlerinin yanı sıra 1993 yılında tarifesiz dış hat uçuşlarına da açılan Kars Havaalanına 1995 yılında halen daha kullanmakta olduğumuz 2800 m2 alana sahip terminal binası… Daha fazla »