Ankara Kayseri Uçak Bileti

By | 08 Aralık 2015
ankara-kasyseri-ucuz-uçak-bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Kayseri uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Siz de inanılmaz derecede ekonomik olan fiyatlardan faydalanmak istiyorsanız uçak bileti aramanızı lütfen hemen yapın.

Ankara’dan Kayseri’ye uçmak isteyenler Esenboğa Havalimanı (ESB) üzerinden check-in yapacak ve yolculuklarına başlayacaklar, Kayseri Havalimanı (ASR)’de ise yolculukları son bulacaktır.

Uçuş süresi yaklaşık olarak 50 dakikadır. Haftada en az 5 uçuş gerçekleşmektedir. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 250 Km’dir. Yaz aylarında karşılıklı seferler daha yoğun olmakta ve arttırılmaktadır. Çift yön her iki istikamete karşılıklı yapılan uçuşlar genellikle iş amaçlı kullanılmaktadır. Yerli havayolu firmalarının sadece küçük bir kısmı Ankara Kayseri arasında uçuş gerçekleştirmektedir.

Kayseri uçak bileti almak için sitemiz üzerinden yayınlanan fırsatları kaçırmayın. Yine İzmir uçak bileti de kampanyalarımız içerisinde sürekli yer almaktadır.

HAVATAŞ firması çok ekonomik ve ucuz fiyatlar ile havalimanından şehir merkezine gidiş-dönüş transfer yapmaktadır. Kayseri Havalimanı Merkezin sadece 40 Km kuzeyinde olup Kırşehir Şarkışla yolu üzerindedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BELDELER

Sarısoğan, Bünyan, Hacılar, Tomarza, Özvatan, Felahiye, Kocasinan, Talas, Yahyalı, Pınarbaşı, İncesu, Sarız, Develi, Akkışla, Yeşilhisar, Melikgazi

HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Telefon: 0-352-337-5494
Faks : 0-352-337-5241
Adres: Boztepe Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:338, Yenimahalle
web : www.kayseri.dhmi.gov.tr

Web sitemiz üzerinden Ankara Kayseri uçak bileti almak istiyorsanız  uçuşları çok sık takip etmeniz yararınıza olacaktır. Karşınıza çıkan kampanyalı fiyatlarımız sayesinde çok ucuz fiyatlar ile uçak biletinizi alacaksınız!

KAYSERİ’YE UÇAN FİRMALAR

Türk Hava Yolları
Pegasus

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=eBf3Sn8RbXI”]

 

2 thoughts on “Ankara Kayseri Uçak Bileti

Bir cevap yazın