Kocaeli Trabzon Uçak Bileti

kocaeli trabzon uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Kocaeli Trabzon uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Bu güzergahı yani Kocaeli Trabzon arası uçuşu genellikle Karadeniz’e sezonluk iş için gidenler kullanır. Fındık ve çay hasat zamanlarında  çok yoğun bir hava trafiği vardır.

Bu hatta uçmak isteyenler Cengiz Topel Havalimanı (KCO) üzerinden yolculuklarına başlayacaktır. Bu uçuş yaklaşık 55 dakika sürer ve Kocaeli – Trabzon arasında pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve cumartesi günleri en az iki uçuş yapılır. Bu uçuşlar karşılıklıdır. Trabzon Havalimanı ise Samsun Tokat yolunda Erzurum kavşağındadır. Şehir merkezi bu tesise fazlasıyla yakındır. Kuş uçuşu uzaklık ise 620 kilometredir.

Yazın ucuz uçak bileti bulmak bu güzergahta çok zorlaşır. Bu dönemde uygun fiyatlı uçmak neredeyse imkansızdır.  Bu tarihler için erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Körfezden sadece bu uçuş yapılmaktadır. Haftanın 5 günü yapılan bu uçuşları AnadoluJet gerçekleştirir.

Siz de ekonomik fiyatlar ile Kocaeli Trabzon uçak bileti  bulup, hemen satın almak için yukarıda yer alan bilet arama sistemimizi kullanın.  Bu sistemde bir çok nokta, bir çok farklı şirket için kampanyalı olarak biletler bulunur.

Her iki tesiste de HAVAŞ transfer yapmak için yetki belgeli tek firmadır. Hafta sonu dahil olmak üzere çok ucuz fiyatlar ile çift yön yolcu ve yük taşıma hizmeti yapar.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

TRABZON
Vakfıkebir, Sürmene, Beşikdüzü, Akçaabat, Düzköy, Şalpazarı, Arsin, Çarşıbaşı, Araklı, Dernekpazarı, Hayrat, Köprübaşı, Tonya, Yomra, Ortahisar, Maçka, Çaykara, Of

KOCAELİ
Çayırova, Başiskele, Darıca, Dilovası, Kartepe, Derince, İzmit, Gebze, Körfez, Kandıra, Gölcük, Karamürsel

KOCAELİ HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adresi : D 100 Kara yolu Kocaeli
Telefonu : +9 0262 375 2222

Bu site vasıtasıyla ucuz Trabzon Kocaeli uçak bileti satın almak için önce fiyatları görün. Bunun için bilet aramanızı şimdi lütfen yapın.

-

Bir cevap yazın