İstanbul Konya Uçak Bileti

By | 21 Aralık 2015
istanbul-konya-uçak-bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Konya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Her kesimin bütçesini sarsmayacak, çok ekonomik ve ucuz fiyatlarımızı test etmek isteyen ziyaretçilerimiz uçak bileti aramasını şimdi bile yapabilir.

İstanbul’dan Konya’ya uçak ile yani hava yolundan gitmek için alternatif olarak iki hava alanı kullanabilirler. Bunların bir tanesi İstanbul’un Anadolu tarafında bulunan ve ulaşımı trafik yüzünden biraz sıkıntılı olan Sabiha Gökçen Hava Limanıdır. İkinci liman ise İstanbul’un ilk sivil alanı olan Atatürk Havalimanı eski adıyla Yeşilköy Havaalanıdır.

İstanbul Konya arasında uçuş süresi ise 1 Saat 20 dakika sürmektedir. Kuş uçuşu uzaklık ise yaklaşık olarak 460 kilometredir. Günde 9 ya da daha fazla uçuş yapılan bu güzergaha Türk firmalarının tamamı iştirak ederler.

Konya Havalimanı merkezin 55 Km kuzey doğusunda bulunur ve Aksaray yolu Ankara yolu üzerindedir. Bu havalimanı üzerinden büyük şehir statüsünde olan Konya’nın ilçelerinin tamamına havalimanı transferi gidiş dönüş yapılmakta olup yetki HAVAŞ’tadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI KONYA İLÇELERİ

Akşehir, Akören, Altınekin, Yunak, Bozkır, Beyşehir, Cihanbeyli, Çumra, Çeltik, Derbent, Doğanhisar, Derebucak, Emirgazi, Güneysınır, Ereğli, Hadim, Hüyük, Halkapınar, Ilgın, Karapınar, Kadınhanı, Karatay, Meram, Kulu, Sarayönü, Seydişehir, Selçuklu, Taşkent, Ahırlı, Yalıhüyük, Tuzlukçu

KONYA HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kodu: KYA
Adres: Vali Ahmet Kayhan Caddesi, 42100 Selçuklu – Konya
Telefon: +90 332 239 1343
Web : www.konya.dhmi.gov.tr

Konya için 5 günlük tahmini hava durumu
KONYA

Kampanyaların içlerinde mutlaka bulunan Konya uçak bileti çok fazla kesilmekte olup İstanbul – Konya arası yapılan bütün uçuşlar, tarifeli seferler sürekli olarak takibiniz de olmalıdır. Fırsat biletler sunacağız, çok ucuz, ekonomik fiyatları göreceksiniz. Uçak biletinize uygun fiyatlar ile mutlaka kavuşacak, bizimle çalışmaya devam edeceksiniz!

İSTANBUL KONYA ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=HyHIQQWQqMg”]

2 thoughts on “İstanbul Konya Uçak Bileti

    1. admin Post author

      İlginiz ve uyarınız için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili araştırmalar yapılıp yanlışımız varsa düzeltme yoluna gideceğiz. İyi çalışmalar dileriz!

Bir cevap yazın