İzmir Konya Uçak Bileti

By | 05 Ocak 2016
izmir konya ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İzmir Konya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Fazlasıyla ucuz, fazlasıyla ekonomik fazla olacak ama fazlasıyla iddialı.  Uçak bileti fiyatlarımız için bu cümleyi kurmaktan çekinmedik. Çünkü kendimize FAZLASIYLA güveniyoruz!

İzmir’den Konya’ya, Mevlana’nın şehrine uçak yolunu kullanarak gitmek isteyen misafirlerin bilet satın aldıkları ilk tercihlerden birisi olma iddiasıyla çalışıyoruz.

Yolcularımız, İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı, IATA kodu ADB olan tesiste check-in yapacaklar. Aklınızda bulunsun. Bu tesis şehir merkezine biraz uzaktır. Konya Havalimanı ise yolcularımızın uçuş sonrası ulaşacağı tesistir. Bu havalimanının IATA kodu ise KYA’dır. Bu işletme merkezin 35 kilometre kuzey doğusunda Ankara Eskişehir karayolu üzerindedir.

İzmir Konya arası uçarak yaklaşık olarak bir saat on dakika sürer. Yaz aylarında ise talep tatilcilerin devreye girmesiyle konya izmir uçak bileti için artar. Yerli havayolu firmalarından SunExpress bu hatta en fazla uçan şirkettir.

Konya uçak bileti satın almadan önce mutlaka farklı yerlerden fiyat karşılaştırması yapın. İzmir uçak biletleri ise büyükşehire talebin çok olmasından dolayı daha pahalıdır.

Her iki şehirde de havalimanları şehirlerinin merkezine transfer hizmeti vermektedir. Bu transfer hizmetini HAVAŞ organize etmektedir.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Ahırlı, Yunak, Akören, Taşkent, Altınekin, Beyşehir, Sarayönü, Cihanbeyli, Çeltik, Derbent, Çumra, Doğanhisar, Derebucak, Güneysınır, Ereğli, Hadim, Hüyük, Halkapınar, Ilgın, Karapınar, Kadınhanı, Karatay, Meram, Kulu, Seydişehir, Bozkır, Emirgazi, Selçuklu, Yalıhüyük, Akşehir,  Tuzlukçu

Transfer yapmayı düşünen yolcular için küçük bir bilgi, Merkezin en yakınındaki ilçe 2.6 kilometre mesafe ile Selçuklu’dur. Merkeze en uzak olan Konya ilçesi ise 157.6 kilometre mesafe ile Halkapınar’dır.

HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Vali Ahmet Kayhan Caddesi, 42100 Selçuklu
Telefon : +90 332 239 1343

Konya için 5 günlük tahmini hava durumu
KONYA

Son söz, ucuz uçak bileti bulmak için sistemimizi sürekli takip etmenizde fayda var.  Zira, fiyatları sürekli güncelliyor, servis bedellerinde kar marjlarımızı çok düşük tutuyoruz!

BU HATTA UÇAN FİRMALAR

  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus

Bir cevap yazın