İstanbul Malatya Uçak Bileti

By | 12 Aralık 2015
istanbul malatya ucuz uçak bileti

istanbul malatya ucuz uçak bileti : web sitemiz üzerinden İstanbul Malatya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Herkese uygun ekonomik ve business class fiyatlarımızı görmek isteyenler aramalarını hemen yapmalılar.

İstanbul’dan Malatya’ya uçak yolu ile gitmek isteyenler sadece iki havaalanı üzerinden Malatya’ya gidebilirler. Bunlardan ilki Anadolu yakasında bulunan Sabiha Gökçen Havalimanıdır. İkincisi ise İstanbul’un Yeşilköy semtinde bulunan Atatürk Havalimanıdır.

İstanbul Malatya uçuş süresi 1 Saat 45 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise yaklaşık olarak 780 Km’dir. Her gün en az 3 uçuş yapılır. Türk havayolu firmalarının büyük bir kısmı İstanbul – Malatya arasında uçuş gerçekleştirmektedir.

Malatya Erhaç Havalimanı merkezin 30 Km kuzey batısındadır ve Kayseri, Erzincan kara yolu üzerinde Aksaray sapağı üzerindedir.  Bu havalimanından Malatya’nın hemen hemen her yerine yapılan transfer hizmetleri HAVAŞ tarafından gerçekleştirilir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI MALATYA İLÇELERİ

Akçadağ, Battalgazi,  Doğanşehir, Darende, Doğanyol, Arguvan, Kale, Hekimhan, Kuluncak, Yazıhan, Pütürge, Arapgir

MALATYA HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kodu: MLX
Telefon: 0-422-266-0046
web : www.malatya.dhmi.gov.tr
Adres: Aksaray Köyü  Posta Kutusu :44600 Akçadağ – Malatya

Malatya için 5 günlük tahmini hava durumu
MALATYA

Kampanyada olan Malatya uçak bileti bulmak isteyenler İstanbul – Malatya arasında yapılan uçuş tarifelerini çok sık izlemelidir. Web sitemiz size fırsatlar sunacak çok uygun, ekonomik fiyatlar ile karşınıza çıkan çeşitli kampanyalarla ucuz uçak biletinize kavuşacaksınız!

İSTANBUL MALATYA ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları
  • Pegasus
  • OnurAir
  • SunExpress
  • Anadolu Jet

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=OFC7-4Urzf8″]

Bir cevap yazın