İzmir Malatya Uçak Bileti

By | 17 Aralık 2015
izmir malatya uçak bileti

izmir malatya ucuz uçak bileti : web sitemiz üzerinden İzmir Malatya uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Her keseye uyan fazlaca ucuz, economic ve business class bilet fiyatları ile sektörde yer alıyoruz.

İzmir’den Malatya’ya hava yolu tercihi ile uçmak isteyenler İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı‘nı kullanarak Malatya’ya ulaşabilirler.

İzmir Malatya uçuş süresi 1 Saat 50 dakikadır. Kuş uçuşu mesafe ise hemen hemen 740 Km’dir. Her gün en az 6 uçuş yapılmaktadır. Türk Havayolu şirketlerinin sadece bir kısmı İzmir – Malatya arasında uçuş gerçekleştirir ve bu uçuşlar direk uçuşlardır.

Malatya Erhaç Havalimanı ise merkeze 30 Km mesafede olup ilin kuzey batısında Erzurum, Kayseri yolunda yer alır. Aksaray yolu üzerinde olan bu havalimanı misafirlerine şehrin her yerine transfer hizmeti verir. Bu konuda yetkili firma HAVAŞ’tır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI MALATYA İLÇELERİ

Battalgazi,  Darende, Arguvan, Kale, Kuluncak, Akçadağ, Yazıhan, Hekimhan, Pütürge, Doğanşehir, Arapgir, Doğanyol

MALATYA HAVALİMANI İRTİBAT

Kodu: MLX
Telefon: 0-422-266-0046
web : www.malatya.dhmi.gov.tr
Adres: Aksaray Köyü Posta Kutusu :44600 Akçadağ Malatya

Malatya Şehri için tahmini 5 günlük hava durumu
MALATYA

Kampanya yaptığımız Malatya uçak bileti bulmak çok kolaydır. İzmir – Malatya seferleri ve uçuş tarifelerini çok sık güncelleriz. Web sitemiz yapılan bu güncellemeler ile size çok farklı fırsatlar sunacak, ucuz fiyatlar ile karşınıza bir çok alternatif çıkaracaktır. Bu sayede ucuz uçak bileti bulacaksınız. Özellikle sabah saatleri çok daha uygun fiyat bulacağınızı bilmenizde yarar var.

İZMİR MALATYA ARASI SEFER YAPAN HAVAYOLU ŞİRKETLERİ

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=c1LURg13IWA”]

Bir cevap yazın