İstanbul Muş Uçak Bileti

By | 27 Aralık 2015
istanbul muş ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Muş uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Muş Kalesi, Kayalıdere Antik Kenti, Meryem Ana Kilisesi ve Kesik Baş Türbesi Muş’a gidenlerin turistik açıdan mutlaka görmeleri gereken tarihi yerlerdir.

Muş Havalimanı ise 1992 senesinde hizmet vermeye başlamış olup şehre yani merkeze uzaklığı sadece 18 kilometredir. Yolcu kullanımına açık olan alan 827 metre kare, park yerinin araçlar için kapasitesi ise 40  metrekaredir. Bingöl, Erzurum, Siirt yolu üzerinde bulunan bu liman Van gölüne çok yakın olup merkezin 9 kilometre doğusunda yer alır.

Şirketimizi kullanarak daha önce bizimle uçan, tercihlerini bizden yana kullananlar Muş uçak biletini çok uygun ve ekonomik fiyatlar ile sattığımızı bilirler. Sistemdeki bilet fiyatlarını her daim güncelliyor sizlere ucuz bilet sunmak için bu konuya aşırı özen gösteriyoruz.

İstanbul Muş arası olan 820 kilometrelik mesafe hava yolu ile uçuş süresi olarak sadece 2 saat 5 dakikanızı alacaktır. Karşılıklı gidiş dönüş yapılan tarifeli seferler ise hemen hemen her gün vardır. Günde en az iki uçuşun yapıldığı bu güzergah için seferler hafta sonlarında artabilir.

Muş havalimanında gidiş dönüş havalimanı transfer hizmetleri yapılmaktadır.

Muş’un şehir merkezine en yakın ilçe Hasköy en uzak ilçe ise Malazgirt’dir.

TRANSFER YAPILAN MUŞ İLÇELERİ

Bulanık, Merkez, Hasköy, Malazgirt, Korkut, Varto

TOKAT HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Kodu: MSR
Telefon:
+90 436 250 0004
Faks : +90436 250 00
Web Sitesi : www.mus.dhmi.gov.tr

Muş için 5 günlük tahmini hava durumu
MUŞ

Bilgiler umarız yardımcı olur. Ucuz Muş uçak bileti alabilmeniz adına afiş fiyatlarımızdan servis bedeli çok az alınmaktadır.

İSTANBUL MUŞ ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Pegasus
  • Türk Hava Yolları

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=cZhOPpqnAHQ”]

Bir cevap yazın