İstanbul Kapadokya uçak bileti

By | 04 Ekim 2015
istanbul kapadokya uçak bileti

Bulunduğunuz Web sitesi ile İstanbul Kapadokya uçak bileti  yalnızca 3 dakika içerisinde satın  alınabiliyor.

Uçak bileti fiyatları satış yapan firmalar arasında farklılıklar gösteriyor. Fİyatları sistemimizi kullanarak karşılaştırıp uygun fiyatları bulabilir uçak biletinizi hemen satın alabilirsiniz.

İstanbul’dan Kapadokya’ya uçacak olan misafirler Sabiha Gökçen Havalimanı üzerinden uçarlarsa çok uygun fiyatlar ile bilet bulabilirler. Zaman sorunu olan aceleci yolcular ise Atatürk Havalimanı üzerinden daha pahalı bilet ile Kapadokya seyahatlerini yapabilirler.

Kapadokya turistik bölgedir.  Turizminin yüz akıdır olan Kapadokya dünya gündeminden hiçbir zaman düşmez.  Ihlara Vadisi, Peribacaları, Göreme, Derinkuyu gibi bir çok bölgesi dünyanın her yerinden beğeni ve ziyaret almaktadır.

İstanbul Kapadokya uçuş süresi  1 saat 10 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise hemen hemen 690 Km’dir.  Günde en az 3 uçuş yapılan bu bölgeye  yaz aylarında yapılan uçuşlarda ciddi sayıda artış olmaktadır.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı merkezin 45 Km kuzey batısında, Hacıbektaş yolu üzerinde yer almkatadır. Nevşehir Havalimanı’nda transfer hizmetleri HAVAŞ tarafından organize edilmektedir.

Turistik Kapadokya bölgesine bu havalimanından gidebileceğiniz gibi bölgeye çok yakın olan Kayseri Havalimanı üzerinden de gidebilirsiniz. Kayseri Havalimanı, Kapadokya Merkezine sadece 60 Km uzaklıktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI BELDELER

Kozaklı, Acıgöl, Merkez, Hacıbektaş, Avanos, Ürgüp, Derinkuyu, Gülşehir

NEVŞEHİR KAPADOKYA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Kapadokya Havaalanı, 50900 Nevşehir
Tel : 0384 421 44 55 (15 HAT)
Faks : 0384 421 44 51
E-mail : infokapadokya@dhmi.gov.tr

Kapadokya için 5 günlük hava tahmini
NEVŞEHİR

Kapadokya bölgesine çok ucuz uçak bileti almak için İstanbul – Kapadokya arası yapılan uçuşları sistemimiz üzerinden lütfen sürekli takip edin.  Yakalayacağınız çeşitli fırsatlar sayesinde en uygun fiyatı bulun, uçak biletinizi satın alın!

İSTANBUL KAPADOKAYA ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=g9ij33z24wQ”]

Bir cevap yazın