İzmir Kapadokya Uçak Bileti

By | 07 Mart 2016
izmir kapadokya uçak bileti

İzmir Kapadokya uçak bileti  sadece 3 dakika içerisinde uygun fiyatlar ile alınabiliyor. Ucuz Nevşehir uçak bileti için aramanızı hemen yapın!

Bilet ararken farklı firmalardan farklı fiyatlar göreceksiniz. Bu fiyatlar içinde en ucuz olduğumuz iddiasındayız. Siz de uygun fiyatlı uçak biletinizi sistemimizden hemen, şimdi satın alabilir, kampanyalarımızdan faydalanmaya anında başlayabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken uçuş tarihinizi ve uçuş bilgilerinizi girip arama yapmanız.

İzmir’den Kapadokya’ya uçacak olan misafirlerimiz Adnan Menderes Havalimanı üzerinden uçuşlarına başlayacaklardır. Zaman sorunu olan yolcular bu tesisin İzmir’in çok dışında olduğunu unutmasın lütfen!

Türkiye’nin en fazla yerli yabancı turistin ziyaret ettiği bu bölge dünyada eşi olmayan bir bölgedir. Türk turizminin adeta yüz akı olan bu bölge dünya turizm gündeminden de hiçbir zaman düşmemektedir. Peri Bacaları, Ihlara Vadisi, Derinkuyu, Göreme gibi bir çok bölgesi dünyanın her yerinden bir çok acenta tarafından yakın takipte olup bölgeye çok fazla grup yollanmaktadır.

Uçuş süresi  1 saat 20 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise hemen hemen 710 kilometredir. Her gün en az 4 uçuşun yapıldığı bu güzergah yaz aylarında ise inanılmaz derecede talep aldığı için çok fazla yerli yabancı havayolu firması tarafından uçulur.

Kapadokya Nevşehir Havalimanı ise merkeze sadece 45 kilometre uzaklıktadır ve şehrin kuzey batısındadır. Hacıbektaş yolu üzerinde bulunan bu tesiste transfer hizmeti HAVAŞ aracılığı ile yapılır. Cappadocia bölgesine genellikle bu havalimanı üzerinden gidilir. Yoğunluk olduğu zamankarda ise bölgenin çok yakında bulunan Kayseri Havalimanı da tercih edilebilir. Bu tesis ise merkeze sadece 60 kilometre mesafededir.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Derinkuyu, Acıgöl, Kozaklı, Merkez, Avanos, Hacıbektaş, Ürgüp, Gülşehir

HAVALİMANI BİLGİLERİ

Adresi : 50900 Kayseri yolu
Telefonu : 0-384-421-44-55 (15 Hat)
Faksı : 0-384-421-44-51

5 günlük tahmini hava durumu
NEVŞEHİR

My Acenta üzerinden Nevşehir’in Cappadocia bölgesine oldukça ucuz fiyatlarla uçak bileti alabilirsiniz. İzmir – Kapadokya arasında yapılan bütün uçuşlar satış sistemimizde sürekli güncel tutulmaktadır. Çeşitli kampanyalar ile fırsatları görmek için aramanızı hemen yapabilirsiniz!

BU GÜZERGAHTA UÇAN FİRMALAR

  • Anadolu Jet
  • SunExpress
  • Türk Hava Yolları
  • Onurair

Bir cevap yazın