İstanbul Ordu Uçak Bileti

By | 06 Ekim 2015
istanbul ordu ucuz uçak bileti

istanbul ordu ucuz uçak bileti: web sitemiz üzerinden İstanbul Ordu uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Ordu’ya ekonomik fiyatllar ile uçak bileti almak için aramanızı lütfen yukarıdaki sistemimizden tarih seçerek yapın.

İstanbul Ordu uçuş süresi yaklaşık  55 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 610 Km’dir.  Her gün en az 2 uçuş yapılmaktadır.

Ordu Giresun Havalimanı Ordu Merkezin 65 Km doğusunda,  Trabzon, Samsun sahil yolu üzerinde ve deniz üstünde inşa edilmiştir. Ordu ilinin hemen hemen bütün ilçelerine havalimanı transferleri çok uygun ücret ile çift yön yani gidiş geliş olmak üzere  HAVAŞ firması tarafından gerçekleştirilmektedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI ORDU İLÇELERİ

Akkuş, Aybastı, Altınordu,  Çamaş, Çaybaşı, Çatalpınar, Fatsa, Ünye, Gülyalı, Gölköy, Gürgentepe, Kabadüz, İkizce,  Kabataş, Kumru, Korgan,  Mesudiye, Ulubey, Perşembe

ORDU HAVALİMANI (OGU) İLETİŞİM BİLGİLERİ

Telefon Dış Hatlar :  0452 226 28 52
Telefon İç Hatlar : 0452 226 28 53
Adres : Ordu Trabzon yolu No 22 Ordu
WEB : www.dhmi.gov.tr

Ordu için 5 günlük hava tahmini
ORDU

Web sitemiz siz sevgili misafirlerimize çok uygun fiyatlar ile promosyonda olan uçak bileti bulmaktadır. Siz de  İstanbul – Ordu arası yapılan uçuşları sürekli takip ederek bu fırsattan yararlanın ve çok ucuz fiyatlar ile uçak biletine kavuşun!

İSTANBUL ORDU UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

ORDU İLİ TANITIM FİLMİ

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=2dXNfgkYeuo”]

One thought on “İstanbul Ordu Uçak Bileti

Bir cevap yazın