İstanbul Samsun Uçak Bileti

By | 26 Mayıs 2015
istanbul-samsun-uçak-bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Samsun uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Karadeniz’in Trabzon‘dan sonra en önemli kentlerinden birisi olan Samsun’a uygun bilet bulmak web sitemiz üzerinden çok basit. Sadece seyahat edeceğiniz tarihi tanımlayın ve gerisini bize bırakın.

İstanbul’dan Samsun’a uçmak için iki seçeneğiniz var. Her iki seçeneğinde avantajları dezavantajları var. Sabiha Gökçen Havalimanı uzak olduğu için ucuz uçak bileti bulmak isteyenlere çok cazip fırsatlar sunuyor. Atatürk Havalimanı ise şehrin neredeyse göbeğinde olan bir tesis. Bu özelliği sayesinde yolcularına zamandan ciddi bir tasarruf vaat ediyor.

İstanbul Samsun uçuş süresi sadece 55 dakikadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 390 Km’dir. Bu istikamete Her gün en az 1 uçuş yapılmaktadır. Yerli firmalar bu havalimanını çok fazla tercih etmemektedir.

Samsun Çarşamba Havalimanı SZF merkezin 40 Km doğusunda, Ordu Fatsa yolu üzerinde Trabzon, Ankara sapağındadır. Bu tesisin transfer hizmetlerini yapmak için tek yetkili firma  HAVAŞ‘tır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER 

19 Mayıs, , Vezirköprü, Alaçam, Atakum, Bafra, Ayvacık, Canik, Havza, Çarşamba, İlkadım, Ladik, Kavak, Tekkeköy, Salıpazarı, Terme, Yakakent, Asarcık

SAMSUN ÇARŞAMBA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Tel : 0362-844-8830 – 44 (15 HAT)
Faks : 0362-844-8846 – 0362-844-8847
E-mail : infocarsamba@dhmi.gov.tr
Adres : Çınarlık Beldesi 55506 Samsun
WEB : www.carsamba.dhmi.gov.tr

Samsun için 5 günlük hava durumu tahmini
SAMSUN

Promosyon arayanlar internet üzerinde çok fazla zaman kaybetmesin.  Burada ekonomik uçak bileti bulmak çok kolay. İstanbul – Samsun arasında yapılan uçuşları farklı zaman dilimlerinde günde bir kaç defa aramanız fırsatı yakalamanız için yeterli olacaktır.

İSTANBUL SAMSUN UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=g4oMMCf0aNA”]

Bir cevap yazın