İstanbul Şanlıurfa uçak bileti

istanbul-şanlıurfa-uçak-bileti

Web sitemiz üzerinden ucuz İstanbul Şanlıurfa uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.  Uygun fiyatlı bilet almak istiyorsanız aramanızı hemen yapın.

İstanbul’dan Şanlıurfa’ya uçmak isteyenler  ya Sabiha Gökçen Havalimanı ya da Atatürk Havalimanı’nı kullanmak zorundadırlar.

İstanbul Urfa uçuş süresi 1 Saat 45 dakikadır. Yaklaşık kuş uçuşu uzaklık ise 760 Km’dir. Her gün an az 4 uçuş yapılan bu güzergah yaz aylarında asker sevkiyatları yüzünden çok fazla trafik almaktadır.  Yerli Havayolu firmalarının sadece bir kısmı İstanbul – Urfa arası uçmaktadır.

Şanlıurfa GAP Havalimanı Merkezin 90 Km kuzeyinde, Diyarbakır, Erzincan kara yoluna yakın, Siverek yolu üzerindedir.  Urfa’da havalimanı transferleri çok ekonomik fiyatlar ile HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

* Adıyaman, Diyarbakır, Mardin, ve Gaziantep ile komşu olan Şanlıurfa’ya ucuz uçak bileti temin ettiğimizi biliyor musunuz!

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI URFA İLÇELERİ

Akçakale, Bozova, Viranşehir, Birecik, Ceylanpınar, Halfeti, Eyyübiye, Haliliye, Hilvan, Harran, Karaköprü,  Suruç, Siverek

ŞANLIURFA HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : ŞANLIURFA – DİYARBAKIR KARAYOLU 35. KM
Tel : 0 414 378 11 11
Faks : 0 414 378 11 21
E-mail : infogap@dhmi.gov.tr
WEB :  www.gap.dhmi.gov.tr

Şanlıurfa için 5 günlük hava tahmini
ŞANLI URFA

Web sitemiz üzerinden promosyonlu Urfa uçak bileti almak istiyorsanız İstanbul –  Şanlıurfa uçuşlarını sürekli takip edin. Kampanyalar sayesinde çok ucuz fiyatlar ile uçak biletinizi bulun!

İSTANBUL URFA ARASI UÇAN FİRMALAR

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=IecBfnJe7_Y”]

-

Bir cevap yazın