İstanbul Siirt Uçak Bileti

By | 28 Temmuz 2015
istanbul siirt uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Siirt uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Siz misafirlerimiz ekonomik ve çok ucuz fiyatlar ile bilet satın almak için arama motorumuzu kullanabilirsiniz.

İstanbul’dan Siirt’e uçmak isteyen yolcular Sabiha Gökçen Havalimanı ya da Atatürk Havalimanı’nı kullanarak yolculuklarına başlayacak ve Siirt Havalimanı’me ulaşarak tamamlayacaklardır.

İstanbul Siirt uçuş süresi yaklaşık 2 Saat civarındadır. Kuş uçuşu uzaklık ise 870 Km’dir. Günde minimum 2 uçuş yapılan bu istikameti genellikle askerler kullanmaktadır.

Siirt Havalimanı Merkezin 65 Km kuzey doğusunda, Dilektepe yolundadır.  Bu bölgede hava alanı transferleri HAVAŞ tarafından yapılmaktadır.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI SİİRT İLÇELERİ

Baykan, Kurtalan, Eruh, Merkez, Şirvan, Pervari, Tillo

SİİRT HAVALİMANI (SXZ) İRTİBAT BİLGİLERİ

Adres : Posta Kutusu 13 Pınarca Köyü / SİİRT
Telefon : 0484 254 22 02
Faks : 0484 254 20 02
E-mail : infosiirt@dhmi.gov.tr
WEB : www.siirt.dhmi.gov.tr

Siirt için 5 günlük hava tahmini
SİİRT

Siz de Web sitemizi kullanarak promosyonlu ucuz uçak bileti almak istiyorsanız İstanbul – Siirt uçuşlarını sık sık takip edin. Yakalayacağınız kampanyalar sayesinde çok uygun fiyatlar ile uçak biletinize kavuşun!

İSTANBUL SİİRT UÇUŞU YAPAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lOZ5nTqSc68″]

2 thoughts on “İstanbul Siirt Uçak Bileti

 1. Mahmut Nuri Tuncer

  Merhaba, ailem ile Hasankeyf’e gideceğim. Tam ortada. Siirt Havalimanı üzerinden mi yoksa Mardin Havalimanı üzerinden mi uçak bileti almalıyım. Hatta Diyarbakır Havaalanı bile eşit mesafede. Acil bu konuda yardımınıza ihtiyacım var. Hem transfer hem de ekonomik olarak hangisi daha cazip olur bilgi verirseniz sevinirim.

  1. admin Post author

   Mahmut Bey, Diyarbakır üzerinden uçmayı tercih ederseniz günün çeşitli saatlerinde bölgeye ulaşmak için alternatifleriniz olacaktır. Çünkü Diyarbakır Havalimanı‘na daha çok uçuş yapılmaktadır. Üstelik Hasankeyf’e ukaşım için buradan seçenekleriniz de daha fazla. Siirt Havalimanı ise bu konuda size daha az seçenek sunuyor, üstelik bu seçenekler hiç de ekonomik değil. Mardin Havalimanı tercihleriniz içinde en sonda olmalı. Çünkü bu yol biraz daha kısa gözükse de elverişli değil. Üstelik Diyarbakır Kalesi’ni ve surlarını gezmek size bonus gibi olacaktır.

   Saygılarımızla.

Bir cevap yazın