Category Archives: Sinop

Sinop

Sinop, Karadeniz Bölgesinde tam ortadadır. Ayrıca Boztepe Yarımadası üzerindedir ve bu yarımadanın en dar kesimi üzerine kurulmuş bir şehirdir. Çok doğal limanları vardır ve Karadeniz’in en eski şehirlerindendir. Ormanlar ve deniz neredeyse iç içedir. Eski Ceza Evi, Sinop Kalesi, Hamsilos Koyu, Akliman Mevkisi, Efelek Şelalesi, İnaltı Mağarası, Boyabat Kalesi, Balatlar Kilisesi, Ayancık ve İnaltı Mağarası, Karakum Plajı, Seyit Bilal Türbesi, Paşa Tabyaları, Tarihi Medrese kısaca Sinop Yarımadasının tamamı görülmeye değer turistik yerlerdir. Ve My Acenta notu : Sinop uçak bileti almak isteyenler sistemimizden ucuz uçak biletini her zaman bulabilirler.

Bir cevap yazın

İstanbul Sinop Uçak Bileti

Sinop’un sit alanı ilan edilmiş doğal güzellikleri, dillere destan. Sarıkum ve çevresi kesinlikle görülmeli diyen, bölgeyi öve öve bitiremeyen  turizmcilerin sayısı hiç de az değildir. Biz de size Sinop için mutlaka ucuz bilet bulacağımızı vaat ediyoruz. satacağız diyoruz, Sözümüzün arkasındayız.  Ailenizin sarsılmayacağı hoş ve düşük bütçeli biletleri beğeninize sunuyoruz. Bu yüzden fiyatlar tarafımızdan sürekli güncelleniyor, servis… Read More »

Sinop Havalimanı

Sinop Havalimanı Hakkında Sinop Havaalanı ilk olarak 1993 yılında açılmış olup 2001 yıllarında kapatılmıştır.Daha sonra 15 Temmuz 2008`de tekrar açılan Havaalanı o tarihten itibaren haftanın yedi günü Sinop-İstanbul seferleri düzenli olarak gerçekleştirimektedir. İÇ HAT TERMİNALİ Sinop Havaalanında tek terminal binası bulunmakta olup bu bina iç hatlar terminal binasıdır. Terminal binasının yüz ölçümü 500 m karedir.İç… Read More »