İstanbul Sinop Uçak Bileti

By | 24 Aralık 2015
istanbul sinop uygun uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Sinop uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Sinop’un sit alanı ilan edilmiş doğal güzellikleri, dillere destan. Sarıkum ve çevresi kesinlikle görülmeli diyen, bölgeyi öve öve bitiremeyen  turizmcilerin sayısı hiç de az değildir.

Biz de size Sinop için mutlaka ucuz bilet bulacağımızı vaat ediyoruz. satacağız diyoruz, Sözümüzün arkasındayız.  Ailenizin sarsılmayacağı hoş ve düşük bütçeli biletleri beğeninize sunuyoruz. Bu yüzden fiyatlar tarafımızdan sürekli güncelleniyor, servis bedelleri düşürülüyor. İnanamayacağınızı biliyoruz. Bu iddiamızı şimdi, şu anda,  hemen deneyebilirsiniz. Sinop uçak biletini hemen satın alabilir işinizi şansa bırakmaya bilirsiniz.

Yedi tepesi, tarihi minareleri ile bir dünya kenti haline gelen İstanbul ilinden Sinop’a gitmek için iki havaalanı kullanacaksınız. Zira bu metropol ülkenin her yerine uçak kaldırıyor. Sabiha Gökçen (SAW) ve Atatürk Havaliman (IST) size hizmet vermek için 24 saat çalışıyor.

İstanbul Sinop arasını uçuş süresi olarak ifade edelim. Tam 1 saat 35 dakika keyifli bir uçuş yaşayacak kuş uçuşu olarak hemen hemen 720 kilometre uçacaksınız. İstanbul Sinop seferi günde minimum bir defa yapılmakta olup Türk firmalarında sadece THY bu güzel şehre uçmaktadır.

Sinop Havalimanı şehirdeki merkezin 35 km batısında yer alıp Kastamonu, Samsun yoluna yakındır. Bakımdan önce SIC olan IATA kodu ise NOP olarak değiştirilmiştir.

Bu havalimanı yolcularına transfer hizmetini yılların firması HAVAŞ  ile vermektedir.

Sinop’un şehir merkezine en yakın olan ilçesi Gerze’dir. Saraydüzü ise merkezin en uzağındaki ilçedir.

HAVAŞ’IN TRANSFER YAPTIĞI İLÇELER

Boyabat, Ayancık, Dikmen, Erfelek, Durağan, Gerze, Saraydüzü, Merkez ve Türkeli

HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : Bostancılı Köyü Pk : 57000 / Sinop
Telefon : +90 368 271 5608
Kodu : NOP
Web Sitesi : www.sinop.dhmi.gov.tr

Sinop için 5 günlük tahmini hava durumu
SİNOP

Son sözümüz Sinop uçak bileti satın almak için fiyatları görün, test edin ve hemen ucuz bileti alın olacak. Size özel fiyatlarımızı bir an önce görmeniz için gerçekten çok sabırsız ve istekliyiz.

BÖLGEYE UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=UcIITLR28bQ”]

Bir cevap yazın