İstanbul Şırnak Uçak Bileti

istanbul şırnak ucuz uçak bileti

İstanbul Şırnak Uçak Bileti : Web sitemiz üzerinden İstanbul Şırnak uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Sosyal sınıfın her kesiminden olan insanların bütçelerine uygun ekonomik sınıfta olan bilet fiyatları ile çok iddialıyız!

İstanbul’dan Şırnak’a uçarak hızlı bir şekilde gitmek isteyenler İstanbul’da iki havaalanını kullanmalıdırlar. Bunlardan birisi Anadolu tarafındaki Sabiha Gökçen Havalimanı’dır. İkincisi seçenek ise metro ile çok kolay ulaşabilinen İstanbul’un Avrupa yakasındaki Atatürk Havalimanı’dır.

İstanbul Şırnak arasındaki uçuş zamanı 2 Saat 15 dakika kadardır. Kuş uçuşu mesafe de net 880 kilometredir. Hafta içi her gün en az iki uçuş yapılmakta olup yurt-içi çalışan havayolu firmalarından sadece Türk Hava Yolları Şırnak’a uçmaktadır.

Şerafettin Elçi Havalimanı lokasyon olarak merkezin 30 Km güney batısında bulunur, Diyarbakır, Erzincan yolu üzerinde Cizre, Nusaybin’e yakın olarak konumlanır.  Bu havalimanında HAVAŞ firması havalimanı transferi mevzusunda DHMI ile anlaşmalı olan şirkettir.

TRANSFER İLE ULAŞILABİLEN ŞIRNAK İLÇELERİ

İdil, Beytüşşebap, Silopi, Uludere, Güçlükonak, Cizre, Merkez

ŞIRNAK HAVAALANI (NKT)

Kodu : NKT
Tel : +90 486 636 77 00 – 01 – 02
Faks : +90 486 636 77 07
E-mail : sirnak@dhmi.gov.tr

Şırnak için 5 günlük hava durumu
ŞIRNAK

Kampanyalı fırsatlar ile Şırnak uçak bileti bulmak için İstanbul – Şırnak güzergahında yapılan uçuşları çok sık takip etmelidir. Web sitemiz kullanıcılarına çok özel fırsatlar sunar, fazlasıyla uygun fiyatlar ile karşınıza çeşitli alternatifler çıkartır.

İSTANBUL ŞIRNAK ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

  • Türk Hava Yolları

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=rpqGT4Z8LzI”]

-

Bir cevap yazın