Tekirdağ Ankara Uçak Bileti

By | 04 Ocak 2016
tekirdağ çorlu ankara uçak bileti

Web sitemiz üzerinden Tekirdağ Ankara uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Tekirdağ ile Çorlu arasında bulunan ve her iki şehrin de sıklıkla kullandığı havalimanı üzerinden direk uçuş yapılan tek bir şehir vardır. O da başkent Ankara’dır. Bu şehirlerden Ankara’ya uçmak isteyenler Tekirdağ Çorlu Havalimanı (TEQ) üstünden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu yolculuk için Esenboğa Havalimanı (ESB) son durak olacaktır.

Uçuş süresi bir saat 5 dakika olan bu uçuşun mesafesi ise kuş uçuşu 490 kilometredir. Haftada en az 5 uçuş yapılır. Yaz aylarında bu seferler artar. Bu güzergahta düzenli tarifeli seferler düzenleyerek sadece THY uçmaktadır. Tarifesiz seferler ile farklı havayolu şirketleri de bölgeye uçmaktadır. Rusya Federasyonu ile beraber Türkî Cumhuriyetleri seferleri de yurt dışı organizasyonlarıdır.

Ankara uçak bileti alacak yolcularımız ya Tekirdağ, ya Çorlu acentalarını kullanmaları gerekmektedir. Çok acelesi olanlar ise size alternatif sunuyoruz. Web sitemiz üstünden uçak biletinizi kolaylıkla satın alabilirsiniz. Fiyatlarımızı görmenizi tavsiye ederiz. Ankara uçak bileti ile Tekirdağ uçak bileti ekonomik biletler kategorisindedir. Ayrıca Çorlu biletleri için de kampanyalı olan biletler ayrıca belirtilmektedir.

Tekirdağ için resmi bir transfer yapılanması yoktur. Ama sivil insiyatif bu konuda bir çok açığı kapatmıştır. resmi olarak sadece Esenboğa’da transfer hizmeti yapılmaktadır. Bu işin tek yetkili firması HAVATAŞ’dır.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Çorlu, Şarköy, Çerkezköy, Hayrabolu, Kapaklı, Marmaraereğlisi, Malkara, Muratlı, Süleymanpaşa, Ergene, Saray

HAVALİMANI İRTİBAT BİLGİLERİ

IATA Kodu : TEQ
Adresi : İstanbul Yolu üzeri posta kodu 59650 / Tekirdağ
Fax : +90 282 682 4029
Tel : +90 282 682 4034

Web sitemiz üzerimden Tekirdağ Ankara uçak bileti satın alacaklar öncelikle fiyatları görmeliler. Karşılaştırma yapacakları seçenekler çok fazla olmamakla beraber diğer kurumlardan ucuz olduğumuzu söylemekte fayda var!

SEFER YAPAN FİRMALAR

Anadolu Jet
Türk Hava Yolları
Bora Jet

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=VFgmh_i3n90″]

Bir cevap yazın