Category Archives: Trabzon

Trabzon

Trabzon, Karadeniz bölgesinin doğusunda yer alır. İran transit yolu ile Kafkasya yolu üzerindedir hatta yol buradan başlar. Karadeniz Denizine kıyısı bulunan bütün ülkelere limanları ile bağlıdır. Tarih ve doğa iç içedir. Dört mevsim de gezilip görülür. Kısaca Trabzon bir Turizm kentidir. İnternet üzerinde Trabzon denildiğinde en fazla gördüğümüz resimler Sümela Manastırı ile Uzun Göl resimleridir. Her ikisi de mutlaka görülmesi gereken bir yerlerdir. Bunun haricinde Trabzon Kalesi, Maçka, Ayasofya Müzesi, Şolma Yaylası, Kiraz Yaylası, Kadırga Yaylası, Hıdırnebi ile Kuruçam Yaylaları, Haçka Obası, Düzköy, Santa Harabeleri de kesinlikle görülmeli dediğimiz yerlerdir. Atatürk Köşkü ise olmaz olmaz, o da görülmeli. Trabzon uçak bileti almayı düşünenler için My Acenta her zaman ucuz uçak bileti sağlamayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

Ankara Trabzon Uçak Bileti

Web sitemiz üzerinden Ankara Trabzon uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor. Bu hat üzerinden uçuş planlıyorsanız çok uygun fiyatlarla bilet bulmanızı sağlıyoruz. Ankara’dan Trabzon’a uçmak isteyen misafirler Ankara Esenboğa Havalimanı (ESB) de uçak saatinden minimum bir saat önce bulunmalıdır. Check-in işlemlerini bu arada mutlaka yapmalıdır.  Uçuş yaklaşık 45 dakika sürmektedir. Ankara – Trabzon arasında her gün en az 4 uçuş… Read More »

Trabzon Havalimanı

Trabzon Havalimanı ilk olarak 1957 senesinde Hava Meydanı olarak açılmıştır.  29.11.1995 tarihinde ise Havalimanı statüsüne kavuşmuştur. Havalimanı her türlü uçağın iniş ve kalkışına müsaittir. Havalimanı 102X340m ebatlarında bir aprona sahiptir. Aynı zamanda 7 adet Büyük gövdeli uçak park kapasitesi vardır. Geçici hudut kapısı da olan bu havalimanı tarifeli ve tarifesiz, iç ve dış hat uçuşlarına açıktır. İÇ… Read More »