İstanbul Uşak Uçak Bileti

By | 27 Aralık 2015
istanbul uşak ucuz uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Uşak uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Şehrin merkezinde, bulunan Organize Sanayi Bölgesi genellikle tekstil sektörü merkezli çalışır. Karma olan Organize Sanayi Bölgesi de vardır. Burada da deri sektörü hakimdir. İplik, baskılı ve ham bezler, battaniye, elyaf, seramik ile el yapımı ve fabrikasyon halı üretimi şehri ekonomik olarak ayakta tutan ürünlerdir.

Uşak genellikle iş amaçlı seyahat eden yerli ve yabancı misafir ağırlar. Yolu bu şirin ve küçük şehre düşenler mutlaka Örencik Kaplıcası, Subaşı Parkı, Atatürk, Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Hamamboğazı Kaplıcaları, Cimcim Çeşmesi, Evrenli Doğal Parkı, Blaundos Antik Kenti, Aksaz Kaplıcası, Burma Camii, İnay Kervansarayı, Uşak Bedesteni gibi yerleri görmelidir. Ayrıca Uşak’ın tarihi evleri de meşhur ve görülmeye değerdir.

Uşak Havalimanı ise şehir merkezine sadece 4 km. uzaklıkta olup Aftonkarahisar, Denizli, İzmir karayolu üzerinde yer alır. 1998 senesinde hizmete açılan bu limana ulaşım taksi, otobüs ve tek yetkili verilen HAVAŞ aracılığıyla düzenlenen servisler ile sağlanır.60 aracın sığabileceği otoparkı bulunan havaalanının terminal ana binası ise 1.478 metrekare büyüklüğünde konuşlanan ofisleri, hizmet mağazaları ve ihtiyaç altyapısı ile yolcularına destek vermektedir.

Bu web sitesini kullanıp bizimle senelerdir çalışan dostlarımız çok iyi bilirler ki Uşak uçak bileti için çok ekonomik ve ucuz fiyatla bilet satın alabilirler. Arama sonuçlarında gördüğünüz bütün fiyatlar sürekli güncel tutulur.

İstanbul Uşak arası kuş uçul 486kilometredir ve uçak bu mesafeyi yaklaşık bir saatte alır. Haftada bir sefer yapılan bu havalimanı için tarifeli seferlerin artacağı günler için Uşak Sanayi Odası çaba göstermektedir. Karşılıklı yapılan bu sefer haftada sadece bir gün yapılır.

Uşak şehir merkezine en yakın olan ilçe ise Banaz’dır. Eşme ise merkezin en uzağındaki Uşak ilçesidir.

TRANSFER YAPILAN UŞAK İLÇELERİ

Ulubey, Banaz, Karahallı, Sivaslı, Merkez, Eşme

UŞAK HAVALİMANI İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres : 64000 Uşak Merkez/Uşak
Kodu :
USQ
Telefon:
+90 276 253 3854
Web Sitesi : www.usak.dhmi.gov.tr

Uşak için 5 günlük tahmini hava durumu
UŞAK

Yukarıda sizinle paylaştığımız bilgilerin size faydalı olmasını umut ederiz. Ucuz Uşak uçak bileti bulmanız için elimizden geleni yaptığımızı bilmenizi isteriz!

İSTANBUL UŞAK ARASI UÇAN HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=s90P3xavU7k”]

Bir cevap yazın