Van

Van Kedisi, Van Gölü Canavarı, Van Gölü.. Bu efsaneleri aranızda duymayan var mı? Deprem ile sarsılan bu güzel şehir tarihten günümüze kalan bir anıt gibi. Hititlerden Perslere, Medlerden Selçuklulara hatta Osmanlılara kadar uzanan müthiş bir tarih. Yüzüncü Yıl Üniversitesi ile öğrenciler, çevredeki askeri oluşumlara giden er ve erbaş hatta subaylar Van uçak biletine rağbet gösteren kesimdir. Ucuz uçak bileti almak, Van’a ucuz uçmak istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Bir cevap yazın

İstanbul Van Uçak Bileti

Sosyal hayatın her alanına, çeşitli kesimlere ve her bütçeye uyacağını iddia etiğimiz ekonomik ve business class biletlerde fiyatlarımız göz kamaştırıyor. İstanbul’dan Van’a hava yolu ile gidecek olan yolcular İstanbul şehrinde iki hava alanını kullanacaklardır. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı. İstanbul Van uçuş süresi 2 Saattir. Kuş uçuşu uzaklık ise net 910 Km’dir. Hafta içi her gün en az… Daha fazla »

Van Ferit Melen Havalimanı

Van Ferit Melen Havalimanı 1943 yılında hizmete açılmış ve DHMİ Genel Müdürlüğü tarafından işletilen sivil kategorideki ilk havalimanlarndandır. Bakanlar kurulunun 24.02.1993 tarih ve 93/4138 sayılı kararına göre giriş-çıkış Hudut Kapısı olmasına karar verilmiştir. Van Havalimanının ismi, Bakanlar kurulunun 20.08.2001 tarih ve 2001/2902 sayılı kararına göre Van Ferit Melen Havalimanı olarak değiştirilmiştir. İÇ HATLAR TERMİNALİ ·… Daha fazla »