İstanbul Van Uçak Bileti

By | 19 Aralık 2015
istanbul van ucuz uçak bileti

istanbul van uçak bileti Web sitemiz üzerinden ucuz İstanbul Van uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Sosyal hayatın her alanına, çeşitli kesimlere ve her bütçeye uyacağını iddia etiğimiz ekonomik ve business class biletlerde fiyatlarımız göz kamaştırıyor.

İstanbul’dan Van’a hava yolu ile gidecek olan yolcular İstanbul şehrinde iki hava alanını kullanacaklardır. Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı.

İstanbul Van uçuş süresi 2 Saattir. Kuş uçuşu uzaklık ise net 910 Km’dir. Hafta içi her gün en az 3 uçuş yapılan bu havalimanına haftasonları yapılan uçuşlar azalmaktadır. İran seferlerine de başlayan Van Havalimanı bölge gelişimine ciddi katkı sunmaya başladı.

Ferit Melen Havalimanı Van il merkezinin 10 Km güney batısında, Erzurum, Erzincan kara yoluna yakın ve   Van Gölü kıyısındadır. Bu havalimanı için de HAVAŞ firması transfer yapmak için yetkili tek firmadır.

HAVALİMANI TRANSFERİ YAPILAN VAN İLÇELERİ

Bahçesaray, Muradiye, Çaldıran, Çatak, Erciş, Edremit, Gevaş, İpekyolu, Gürpınar, Saray, Özalp, Başkale, Tuşba

VAN HAVALİMANI İLETİŞİM

Kodu: VAN
Adres : Havaalani Yolu No:31, 65040
Rakım : 1.668 metre
Telefon : (0432) 227 0001

Van için 5 günlük tahmini hava durumu
VAN

“Kampanyadan haber ver” diyenler! Sözümüz size! Bu sitede karşılaşacağınız çok özel fırsatlar İstanbul Van uçak bileti bulacaksınız. İstanbul – Van hattı arasında yapılan bütün uçuşlarda sürprizler olacaktır.  Bu site bütün kullanıcılarına çok uygun, ekonomik ve ucuz fiyatlar ile alternatif olmaya devam edecek.

İSTANBUL VAN ARASI UÇAN FİRMALAR

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=ozYHe7be0rA”]

Bir cevap yazın