İstanbul Zonguldak Uçak Bileti

istanbul zonguldak uçak bileti

Web sitemiz üzerinden İstanbul Zonguldak uçak bileti sadece 3 dakika içerisinde alınabiliyor.

Doğal kaynakları ile ekonomisine ciddi katkı sağlayan nadir şehirlerimizden birisidir. Ekonomik yapısı bunun üstüne kuruludur. Taş kömürü, demir, alüminyum, manganez, dolamit, barit, kalker, şiferton, kuvarsit materyallerinin zengin maden yatakları bulunur. Tarım potansiyeli ise buğday, arpa ve mısır ağırlıklıdır.

Ağırlıklı olarak şehir iş için gelenleri ağırlamaktadır. Şehri iş amaçlı ziyaret eden yerli, yabancı misafirler uzun konaklamalar yapmazlar. Aldıkları uçak biletleri ya aynı gün dönüş ya da bir kaç gün sonra dönüş olarak kayıtlarımızda bulunmaktadır. Yine de yolu bu şirin karadeniz iline düşenlere Cehennem Ağzı Mağaraları, Halil Paşa Konağı, Tieion Antik Kenti, Çayır Köyü Su Mağarası, Gökgöl Mağarası, Cumayanı Mağarası, Filyos Kalesi, Teion – Billaos Antik Kenti gibi turistik yerleri mutlaka görmelerini tavsiye ederiz.

Çaycuma Havalimanı (ONQ) ise Kastamonu, Sinop yolu üzerinde merkezin 37 kilometre doğusunda yer alır. 2007 senesinde hizmet vermeye başlayan havalimanı toplam 1432 metrekare alana konuşlanmıştır. Ulaşım ise taksi, otobüs ve tek yetkili belgesi olan HAVAŞ aracılığıyla düzenlenen çift yön transfer hizmetleri ile gerçekleşir.

Sitemiz aracılığı ile uçak bileti alan sürekli müşterilerimiz çok iyi bilirler. Ucuz uçak bileti temin edebilecekleri sayılı kurumlardan birisiyiz.

İstanbul Zonguldak  arası kuş uçul 435 kilometre mesafededir. Uçak bu yolu yaklaşık bir saatte almaktadır. Her gün en az bir sefer yapılan bu havaalanı tarifeli uçuşlar ile karadeniz severler için de alternatiftir.

Şehir merkezine en yakında olan ilçe Kozlu, en uzak olan ilçe Alaplı’dır.

TRANSFER YAPILAN İLÇELER

Kozlu, Alaplı, Devrek, Çaycuma, Ereğli, Merkez, Kilimli, Gökçebey

HAVALİMANI İLETİŞİM

Adres : Hacılar Köyü, Çaycuma, 67970
Kodu :
ONQ
Telefon :
+90 372 618 2457
Web Sitesi : www.zonguldak.dhmi.gov.tr

5 günlük tahmini hava durumu
ZONGULDAK

Yukarıda sizin için araştırıp paylaştığımız bütün bilgiler size fayda sağlamak içindir. Ucuz Zonguldak uçak bileti bulup satın almanız için fiyatları sürekli güncelliyor, elimizden gelen her şeyi yapıyoruz!

HAVAYOLU FİRMALARI

[su_youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=1EtShfHFORg”]

 

-

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.