Category Archives: uçak bileti

uçak bileti

ucuz uçak bileti

My Acenta güvencesiyle herkese, her keseye “ucuz uçak bileti”

My Acenta, 17 senelik IATA tecrübesi ile yoğrulmuş, sektörde kurumsallaşmış ve ekibini ona göre yapılandırıp hizmet vermeye başlamış A sınıfı bir acente. Ucuz uçak bileti bulmanız amacıyla sizin için çalışıyor. Sürekli fiyatları güncelliyor, yazılım geliştiriyor ve hatta bazı lokasyonlar için kar almadan uçak bileti satıyor. Bu biletlere fırsat uçak biletleri diyoruz. Bu fırsatlar ana sayfamızda tanıtılıyor.

İstanbul merkezli uçuşların hemen hemen tamamında indirimli biletler ile uçmanız, uygun bilet  bulmanız My Acenta tarafından fazlasıyla önemseniyor. Kampanyalı olan uçak biletlerinde hem hava yolu şirketi indirimi yapılıyor hem de acenta indirimi.

Dış hatlarda başka ülkeden başka ülkeye yapılan uçuşlar içinse aynı şeyi söyleyemeyeceğimizi bilmenizi isteriz. Çünkü IATA, üye acentalarına kendi ülkesinde satılan uçak biletleri için daha çok indirim sağlamakta, kar marjlarını arttırmaktadır.

Web sitemizde süreklilik adına devamlı kampanyalı bilet satmaya çaba gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Uçak saatlerini ise öğrenmek için bilet aramasını kesinlikle yapmanız gerekmektedir. Havayolu firmalarının organiza ettiği her türlü kampanyalar ya da havalimanı indirimleri uygun fiyatlarla karşınıza çıkacaktır. Bunun teminatı biziz. Yeni yapılan uçuş planları ile sistemlere eklenen gerek yurt içi gerek yurt dışı yeni lokasyonlar ve noktalar için de sizin için çok ucuz fiyatlar ile ayrıcalıklı ve özel hissetmenizi sağlama amacıyla bu tip yeniliklerde de ucuz uçak bileti sağladığımızı da bilmenizde fayda var.

Havayolu firmalarının uçtuğu her noktaya kalkan her uçağa ve hatta bütün seferler kampanyalı uçak bileti sağlıyoruz. İstanbul’un yedi tepesinden Mardin’in tarihi tepesine, Ankara’nın Çankaya’sından Adıyaman’ın Kaya Köyüne, İzmir’in kordonundan Antalya’nın Dim Çayına.. Her yeri her yere, herkesi her kese bağlıyoruz.

Herkese iyi uçuşlar!

Dip bilgi : En çok satılan 5 şehir ise şöyle sıralanıyor; İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya ve Kayseri.

Bir cevap yazın

İzmir Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam içinde .çok farklı kültürler ve sosyal çevreden insan ile çalışırız. Ekonomik durumları farklılık gösteren bu çevre ile toplantılar gerekebilir. Bu durum bizi bazen farklı şehirlere, hatta farklı ülkelere gitmek zorunda kalırız. My Acenta her bütçeye uygun çözümler ile sizleri buluşturmak için çalışıyor. Ekonomik sınıf uçak biletleri için sistem size seçenekler sunacaktır. VIP uçak biletlerimiz ise beklentileri… Read More »

Ankara Adıyaman Uçak Bileti

Her bütçeye uyan, fazlasıyla ekonomik fiyatlar ile siz de ucuz uçak bileti almak için aramanızı lütfen hemen yapın. Ankara’dan Adıyaman’a uçak yolu ile gidecek olan yolcular Ankara’da Esenboğa Havalimanı‘nı (ESB) kullanarak “ucuz bilet” ile uçma ayrıcalığını yaşamaya başlayacaklar. Ankara Adıyaman uçuş süresi yaklaşık 55 dakikadır. Kuş uçuşu kilometre olarak uzaklık ise 480’dir. Adıyaman’a haftada 5 sefer yapılan Ankara’dan bölgeye… Read More »

İzmir İstanbul Uçak Bileti

İzmir’den İstanbul’a uçak yolu ile gitmek isteyenler sadece yerli havayolu firmaları ile uçabilirler. Yabancı firmalar bu güzergahta uçmazlar. İzmir’in bir havalimanı vardır o da Adnan Menderes Havalimanı‘dır. Bu tesis İzmir merkezin 60 kilometre kadar güneyindedir. Gaziemir ilçesinde olan havaalanı Milas, Bodrum yolunda, Antalya, Kuşadası, Ankara sapağının yakınında yer alır. Eğer ucuz uçak bileti alarak uçmak istiyorsanız sabah… Read More »

İzmir Antalya Uçak Bileti

İzmir’den Antalya’ya uçacak olanlar Adnan Menderes Havalimanı üzerinden yolculuklarına başlayacaklardır. Bu tesis İzmir’in çok dışında olduğu için yolu hesaplamanız uçağı kaçırmamanız açısından önemlidir. İzmir Antalya uçuş süresi yaklaşık olarak 65 dakika, kuş uçuşu uzaklık ise 480 kilometredir. Her gün en az üç uçuş yapılan bu güzergah yaz-kış çok faaldir. Yerli havayolu firmaları neredeyse eksiksiz olarak İzmir – Antalya uçuşu… Read More »

Ankara Adana Uçak Bileti

Günlük yaşam bizleri gerek iş gerekse özel hayatımızın içine aldığı çok farklı kültürlerden gelen, sosyal ve ekonomik durumları değişik olan çevreler ile bizi karşı karşıya getirir. Bu karşılaşma bazen bizi farklı şehir ve hatta bazen farklı bir ülkeye gitmek zorunda bırakabilir. My Acenta olarak tam da bu noktada devreye giriyoruz. Bütçenizi sorun etmenize gerek bırakmayacak fiyatlar ile… Read More »

2015 Uçak Yolcusu Verileri

Devlet Hava Meydanları İşletmesi kısaca DHMİ 2015 senesinin yolcu sayılarını açıkladı. Açıklanan rakamlara göre, Aralık 2015 itibariyle bütün hava trafiği bir önceki yıla göre, iç hatlar için % 16,8 artış ile 66 bin 515, dış hatlar için de % 6,8 artış ile 38 bin 633 kişi oldu. Türki hava sahası üzerinden yine aynı ay itibarıyla 25… Read More »

İzmir Konya Uçak Bileti

Fazlasıyla ucuz, fazlasıyla ekonomik fazla olacak ama fazlasıyla iddialı.  Uçak bileti fiyatlarımız için bu cümleyi kurmaktan çekinmedik. Çünkü kendimize FAZLASIYLA güveniyoruz! İzmir’den Konya’ya, Mevlana’nın şehrine uçak yolunu kullanarak gitmek isteyen misafirlerin bilet satın aldıkları ilk tercihlerden birisi olma iddiasıyla çalışıyoruz. Yolcularımız, İzmir’de Adnan Menderes Havalimanı, IATA kodu ADB olan tesiste check-in yapacaklar. Aklınızda bulunsun. Bu tesis şehir… Read More »

Ankara Diyarbakır Uçak Bileti

Gündelik hayat içinde şekil alan çevre ve hem iş hem de özel hayatın kapsadığı bir çok alanda, farklı sosyal çevreler ile ister istemez muhatap olmak zorunda kalıyoruz. Bazen farklı şehir hatta ülkeye gitmek gerekebiliyor. Biz tam da bu ihtiyaca karşılık gelen bir hizmet veriyoruz. Bütçeyi sorun etmeden her yere uçmanız öncelikli hedefimiz. Ekonomik sınıf uçak biletlerimiz de… Read More »